111

12805799_1015072018563804_5068324839509449088_nВідома волонтер Алла Чонгар у Фейсбуці описала препаскудну ситуацію із зустріччю загиблого героя АТО Юрія Дині, якого НІХТО не зустрів із рядових тернополян, влади чи хоча б військомату..

“Привезли тіло кіборга ,бійця 80бр Юри Дині,Дім Печалі на Микуленецькому кладовищі.Бажаючі можете підійти віддати шану бійцю і його родині.Юра був добрую і чудовою людиною,про таких кажуть…І в розвідку можна іти,спина буде прикрита…Ще позавчора звонив шуткував.Юрка тебе не вистачатиме.Вічна Память Герою!!! Панахида 13 березня на 17..00 годину. Похорон 14 березня на 12 годину….

Сьогодні цілий день займались підготовкую до похорону.Привезли тіло…Противно ,хоча знали що помер хлопець…Нікого …Ні волонтерів ні з військомату.Свято поліції важлива подія…Одинока постать брата…Побратими тільки виїхали бо дорога далека….Але поясніть чому?Чому так?Бо він простий хлопець,на ньому не пропіаритись…..Боляче до сліз…Виплакались ми свої яким не потрібно доказувати ,чи є заслуги перед державою,не потрібно доказувати що він або хтось інший щось варті…Бо ми там були всі рідні,тільки молили щоб хоч вижили всі….Ще раз підтверження того що не байдужі ми один одному,нашим родинам ,а не нашому суспільству!!!
Селфі з поліцією важливіше!!!”,- зазначає справедливо Алла Чонгар.

Ангел Руслан також поділився роздумами про героя:”Сьогодні не приходячи до свідомості,в реабілітаційному центрі ,помер боєць 80бр 8 роти 3 бат кіборг Юра Диня….особисто не знав Юрія та перебуваючи рік назад на базі Кіборгів почув немало теплих слів від побратимів про Людину і Воіна, що захищав Украіну. Юра на той момент був у госпіталі після обмороження ніг у ДАП…знаю особисто і можу багато розповісти про Тернопільських і не тільки Кіборгів… але на жаль про Юру з Нового Світу тепер тільки згадувати зі скорботою…Вічна пам”ять Герою….”
Тернополянин Максим Грищук, який працює першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, пошанував у Фейсбуці Юрія Диню:”Сьогодні вночі перестало битись серце Воїна – одного із захисників ДАПу Дині Юри, який повернувся живим з війни, однак у Бога були інші плани на нього… Спочивай з миром, друже!”3 comments

  1. Таня

    Йобнута Чангарка, уже і на біді піар собі робить. Від воєнкомату мала їхати машина, відмовидись, а влантерам просто ніхто не сказав, що така біда сталась.

  2. Саша

    Це ми всі й……сь, а Алла сказала правду. На площу до поліцейських було кому прийти а зустріти воїна нема кому, сумно і соромно за Тернеополян. Ми стаємо байдужі оден до одного, до біди і горя людей. Якраз на площі з поліцією це був піар і піарятся там не тілки ті хто там був а і Аваков, який вгробив всю правову-міліцейську систему, Да, міліція була погана і потрібно було робити реформи но їх повинні були робити чесні, порядочні люди, спеціалісти а не авантюристи, які думають тільки як більше вкрасти і нажитись. А за героїв, які воюють на Сході ми зобовязанні всі памятати і підтримувати. Вічна память і слава Юрі Дині. Співчуття його рідним і близьким.

  3. Аноним

    вічна память юрі дині дякуемо за відвагу низько вклоняемось його батькам молимось за його світлу душу земля тобі пухом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.