Заява від діячів Заставного: недобросовісні міліціонери не пройдуть переатестацію

Поділитися

police_controlВ квітні на Тернопільщині стартує переатестація правоохоронців. Близько 1800 працівників Національної поліції пройдуть через атестаційні комісії, які й визначать – гідні вони нести службу далі, чи ні. Проте комісії не зможуть об’єктивно оцінити колишніх міліціонерів, без допомоги тернополян.

Мова не про патрульну поліцію, бо багато хто з громадян плутає ці процеси. Створення патрульної поліції та набір нових людей – лиш один з етапів реформи. Основним же кроком, наголошуємо, буде переатестація всіх кадрів, які автоматично з міліціянтів стали поліцейськими.

В атестаційні комісії, зокрема, ввійдуть представники громадського сектору (зокрема, сподіваємося що затвердять делегатів місцевого осередку ВО «Автомайдан», ГС «Рада бізнесу Тернопілля», «Самооборони Майдану Тернопільщини»). Вони готові, не дивлячись на статус, посаду чи звання правоохоронця об’єктивно вирішувати – хоче громада бачити його в лавах Національної поліції, чи ні. Але атестаційним комісіям та їх членам потрібна й допомога громадян. Мова йде про факти корупційних, злочинних дій, недобросовісних вчинків колишніх міліціонерів, а нині поліцейських.

Громадяни можуть надати інформацію про негідних правоохоронців за номерами телефону (0352)-404-007, (067)-76-11-0-11 чи на сайті control-police.org.ua. Усю інформацію перевірятимуть волонтери та в разі підтвердження, передадуть її комісіям для прийняття рішення.

Конфіденційність гарантована!

 Просимо розмістити на ваших ресурсах чи газетах інформацію про збір фактів для об’єктивної переатестації правоохоронців. Долучаємо й інформаційний банер.

Для коментарів чи детальншої інформації:

·         Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» – голова Ігор Василів 067-350-11-41

·         Громадська спілка «Рада бізнесу Тернопілля» – голова Олександр Бораковський 067-630-24-62

·         Самооборона Майдану Тернопільщини – активіст Іван Ковалик 096-901-60-66

Прес-служба Громадської спілки “Рада бізнесу Тернопілля”

На Збаражчині вчилися палити колонію під мотиви російської пісні “Офицеры”

Про рівень прозорості Збаразької міської ради