111

korabel yriyМинулої п’ятниці журналісти Тернополя здійснили сплав по Дністру на кораблі “Юрій”. Сам факт перебування у Дністровському каньйоні, який є одним із семи сучасних чудес України, вже захоплює подих від неймовірної краси природи та ковтка цілющого свіжого повітря.

Комфортний відпочинок на палубі корабля “Юрій” дозволяє розслабитись сповна. Це не відпочинок для активних туристів. Це релаксація і кайф просто від споглядання навколишніх краєвидів.

Розказуючи про відпочинок, мусимо згадати й про корабель “Юрій”, який є гордістю річкового суднопластва України. Це плоскодоне судно має вагу 12 тонн, довжину 14 метрів, а ширину -5 метрів 60 сантиметрів. Завдяки гребному колесу, яке розміщене позаду корабля, може проходити по мілені у 25 сантиметрів.

Корабель названо на честь власника і його винахідника Юрія Шпіцера.

Це судно є унікальним у світі. Аналогів більше не має і його модель є запатентованою.

Програма сплаву журналістів хоч і була розрахована на пів дня, але захопила так “акул пера і диктофона”, що ще в понеділок колеги діляться враженнями у соцмережах, обмінюються фото. Уявіть, що буде, якщо сплавлятися на такому кораблику дві доби?!!!

Програма туру передбачає різні екскурсії по маршруту, де можна побачити різноманітні каскади дністровських водоспадів, пам’ятки архітектури різних народів, що в давнину населяли долину Дністра: церкви, костели, руїни замків, палаців, фортець, печери, в яких мешкали монахи тощо.

Описувати велич Дністровського каньйону не будемо, бо про нього можна прочитати надзвичайно багато в інтернеті.

Набравшись вражень, можна переночувати в трьох каютах корабля або й на палубі у спальнику, насолоджуючись зоряним небом.

А голодними на кораблі “Юрій” ви точно не будете: кок на палубі такого рівня, що в елітних ресторанах не знайдете! Уха, шашлик чи звичайна канапка у його виконанні – це мистецький витвір!

Якщо б на палубі “Юрія” побував “телеревізор” з Нового каналу Юрій Абрамов – то корабель був би не просто рекомендований, але й обвішаний усіма табличками )))

Прочитавши про таку красу і неймовірний відпочинок, ви, звісно, захочете контактні дані: 0971000450, 067-256-36-06 або 050-493-53-53 (порт “Раковець”).
korabel 28 korabel 27 korabel 26 korabel 25 korabel 24 korabel 23 korabel 22 korabel 21 korabel 20 korabel 19 korabel 18 korabel 17 korabel 16 korabel 15 korabel 14 korabel 13 korabel 12 korabel yriy11 korabel yriy10 korabel yriy9 korabel yriy8 korabel yriy7 korabel yriy6 korabel yriy5 korabel yriy4 korabel yriy3 korabel yriy23 comments

  1. Наташа Мочульська

    Чудова подорож по прекрасним місцям, дарованим природою та збереженим нашими предками! Про вас, тільки не забувайте, що бажаючі сплюндрувати цю красу не дрімають! У селах Бабин та Вимож вже провели сходи сіл і добилися від селян згоди на каскад електростанцій! Б’ємо в набат!

  2. Наталия

    Хочу залишити негативний відгук про відпочинок
    Повна антисанітарія на кораблі: відсутність води в туалеті, бруд, відсутність гарячої води
    Їжа : все потрібно віпрошувати , заявлене мені не співпадає з тим що подають, відсутність води питної, а головне, що подали плов а там було несвіже м’ясо!! Вибачився кок и сказав, що нас чекає сурприз. Сурпризом була дуже “смачна” вечеря. Ні якого завленого в меню шашлика на мангалі, рибу жарили на сковорді. Дуже шкода що цім зіпсовано загальне враження про жителів западної України. Де поділася ваша людяність і чесність?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.