111

gryzliШвейцарський мотоцикліст вирішив зробити просто божевільну поїздку. Кругосвітка за 100 днів, більше того маршрут вибраний не простий, він проїде по всім континентам (за виключенням Антарктиди, звичайно) В мотоцикліста кличка Grizzly, і скажу чесно в нього залізні… сідниці) Допомагає йому в цьому вірний залізний кінь, модифікований під цю задачу мотоцикл, його Grizzly називає Victory Daytona ONE. Також не кращий вибір для настільки різної дорожньої обстановки, я очікував що при такій задачі вибір впаде на BMW R 1200GS або подібний.Всього протяжність маршруту налічує близько 100 000 км. Тобто байкеру потрібно долати 1000 км щодоби, що дуже виснажливо як для людини так і для техніки.Гризлі стартував під час Daytona Bike Week і вже зараз знаходиться в Австралії на шляху до Світового рекорду та мрії. Етап на південь зі старту, а це 19,840 км він подолав за 19 днів 12 годин що в середньому хороший результат. Загалом мотоцикліст проїхав Мексику, Гватемалу, Панаму, Колумбію, Еквадор, Пер та Аргентину. Звичайно в такій подорожі проблем вистачає, але найбільшою є кордони країн на яких втрачається багато часу. Гризлі уже проїхався по піску та по снігу, подолав 100 гірських переходів.

571602bc37894-519x389Grizzly дякує всім за підтримку та у вільний час ділиться коментарями на своєму блозі та соціальних мережах.

Слідкувати за подорожжю можна там же або у нас на сайті, ми будемо слідкувати за ситуацією і розповідати про новини та цікаві факти. Тримаємо кулаки за мото брата та бажаємо йому рівних доріг та безвідмовну техніку, запалу в байкера точно вистачить!

imotorcyclist.com.ua

Karte_Route_vector2Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.