Нелегальні мігранти з Тернополя очікують видворення на Волині

Поділитися

flagmap_of_ukraineДвох нелегальних мігрантів, яких міграційники за сприяння співробітників відділу контррозвідки Управління СБУ виявили на Тернопіллі у березні, поміщено у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають в Україні. Там порушники перебуватимуть, допоки їх не видворять з нашої країни.
Обоє іноземців – колишні студенти одного з тернопільських навчальних закладів. Один із них громадянин Народної Демократичної Республіки Конго, інший – Нігерії. З вишу парубки були відраховані й мали впродовж місяця покинути України, однак не зробили цього, чим порушили міграційне законодавство. Відтак посадові особи міграційної служби області прийняли рішення про їхнє примусове повернення. Коли ж і цю законну вимогу порушники проігнорували, міграційна служба звернулася до суду із позовом про їхнє видворення, який Феміда, зваживши на усі надані докази, задовольнила.
«Іноземні громадяни, не залежно від підстав їхнього прибуття в Україну, зобов’язані дотримуватися нашого законодавства, порушники ж нестимуть відповідне покарання», – зауважує заступник начальника УДМС-начальник відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції Тетяна Мулик.
Нагадаємо, що у березні на Тернопіллі проходили оперативно-профілактичні заходи, у ході яких було виявлено 24 нелегальних мігрантів.

Ірина Бойко
головний спеціаліст по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ
УДМС України в Тернопільській області

У Теребовлі відбудеться квітковий бал

Вандалізм на річці Жирак на Тернопільщині