111

Нарешті тернополяни з водою. Правда, частина з такою сумішшю, що на неї огидно дивитись, не те, щоб споживати.

Офіційно ж від опівночі 20 квітня усі водопровідні насосні станції КП “Тернопільводоканал” вийшли на нормальний режим роботи. Водопостачання міста та довколишніх сіл відновлено.
“Якщо після завершення промивки водопровідних мереж, у вас з’явилась вода неналежної якості, телефонуйте, будь ласка, до диспетчерської КП “Тернопільводоканал”, аби працівники підприємства змогли з’ясувати причини появи такої води та усунути їх. Номери тел.: (0352) 25-26-10 та (0352) 52-51-17″,- повідомляють на офіційному сайті організації.

У цивілізованому світі за неякісну продукцію повертають споживачам кошти. Ще й просять вибачення, щоб часом людина в суд не подала за моральною компенсацією.

Як будуть проводити перерахунки на користь тернополян водоканалівці – поки невідомо.

Насправді, навіть якщо через неякісну воду ви зіпсували собі фільтри в бойлері чи з необачності включили пральну машинку і вона вам “полетіла” – винними зроблять Вас, а не відомство Володимира Кузьми.

12998733_1094104837276486_803280384958385858_n

 1 comment

  1. Микола

    Чомусь керівництво Водоканалу вважає що жителі нашого міста можуть використовувати воду таку яку вони подадуть не звертаючи ніякої уваги на її якість,Як приклад можу повідомити що я набрав повну ванну чистої води але постоявши добу на дно випала ржавчина суцільним шаром от таку воду ми використовуємо і після того в нас виникають різні болячки,А промивка труб здійснюється повністю за наш рахунок тому що вся грязна вода подається зразу споживачам, Тому у нашій техніці виникають різні поломки,Міський голова з своєю командою їх покривають ,а зрештою вони про це і напевне не чули тому що живуть у власних будинках з своїми скважинами і ці проблеми для неіснують,Водоканал хвалиться що закупив за великі гроші лабораторне обладнання для провірки якості води але для чого було тратити на це гроші коли без дорогого обладнання зрозуміло що вода не відповідає вимогам нашого часу,Краще б потратили ті гроші на заміну ржавих труб,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.