До бюджетів місцевих громад Тернопільщини спрямовано 567,6 млн грн

Поділитися

groshiЗа перші чотири місяці 2016 року бюджети місцевих громад Тернопільщини отримали 567,6 млн грн податкових платежів. Це на 151,5 млн грн більше від очікуваного та на 183,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.
Один з найвагоміших платежів – це податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня-квітня надійшло 323,5 млн гривень, додатково забезпечено надходження майже 80,5 млн грн. Суб’єкти малого підприємництва сплатили 79 млн грн єдиного податку.
Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів з початку 2016 року склали 68,1 млн гривень, додатково місцеві бюджети отримали 21,4 млн гривень. Прогнозний показник виконано на 145,7% .
Впровадження процесів децентралізації влади надає громадам унікальну можливість підвищення соціальних гарантій своїх мешканців. Насамперед це залежить від сумлінності платників податків, які і забезпечують повне та своєчасне наповнення бюджетів місцевих громад, повідомили “Про все” у відділі організації роботи ГУ ДФС у Тернопільській області

Проведення ЗНО на Тернопільщині відбулося під прицілом поліцейських охорони

Самотня мати, яка утримує двох дітей віком до 18 років, має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150% суми пільги