Поліцейські затримали двох юнаків з наркотиками

Поділитися

Працівники Управління поліції охорони в Тернопільській області затримали двох парубків за незаконне зберігання наркосировини.
Повертаючись на місце дислокації, група реагування Управління поліції охорони помітила двох юнаків, які вели себе неадекватно та порушували громадський порядок.
Побачивши поліцейських охорони юнаки злякалися. На запитання охоронців порядку чіткої відповіді дати не змогли, адже перебували в стані алкогольного сп’яніння, але пояснювали свій нічний маршрут пошуком аптеки. А злякавшись того, що поліцейські можуть провести поверхневий огляд молодики вирішили позбутися наявної у них забороненої речовини.
19-річний юнак викинув на землю полімерну банку циліндричної форми, яка була наповнена подрібненою речовиною рослинного походження, зеленого кольору.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).
Затриманим 18-ти та 19-ти річним юнакам може загрожувати покарання від штрафу до позбавлення волі терміном до 3 років.

Жінку, яка знімала із дітей золоті прикраси, засудили до трьох років умовно

На фестивалі «Файне Місто» виступить боєць АТО, який розігрівав публіку перед The Prodigy