111

Не перестають мешканці краю вірити правоохоронцям. Воно й не дивно. Десятиліттями “люди в пагонах” займалися всім, тільки не захищали краян від криміналу. Тому й досі не вірять і у нову поліцію. Лише довготривала робота допоможе відновити втрачену репутацію правоохоронцям…

 

Коли мобільний аферист уночі 29 травня зателефонував до 73-річного пенсіонера з Тернополя та повідомив чергову історія про родича в поліції, який до слова накриміналив на Теребовлянщині, переляканий дідусь одразу кинувся витягати зі сховку гроші. Величезну суму – 3500 тисяч доларів потерпілий за вказівкою псевдополіцейського сам віддав до рук незнайомого таксиста, який під’їхав під будинок на таксі.

Не зателефонував старенький й до онука, аби хоч спитати де він. Результат втрачені кошти та відкрите кримінальне провадження.

Краяни, не будьте такими довірливими! Саме на це й розраховують аферисти, вигадуючи чергову байку про халепу з родичем.

Якщо вам телефонують з таким повідомленнями та вимагають гроші, не впадайте в паніку, а просто поставте слухавку та зателефонуйте до сина онука чи доньки самі. Це стовідсотково вбереже ваші нерви і гроші! Не довіряйте незнайомцям, просять у секторі комунікації ГУНП в Тернопільській області

1 comment

  1. Саша

    Як вірити поліцейським, коли вони нічого не роблять по охороні громадського порядка, а тільки переписують автомобілі і їх власників, які неправильно припарковались. На те, що платні парковки в Тернополі діють не законно нові поліцейські на це не звертають уваги, а можливо і самі від цих парковок отримують “долю”. Як вірити поліції, яка не захищає права громадян ? Чому такий однобокий підхід до питання парковки автомобілів у Тернополі ? Чому поліцейські не займаються охоронною громадського порядка і вуличною злочинністю в м. Тернополі, а тільки дивляться де припаркований автомобіль ? Чому не боряться з наркоманією, з хуліганством ? Чому не складають протоколи на автодор за те, що на дорогах міста повно мусора, багато ям і через це багато аварій ? чому в парках і скверах міста ведеться незаконне будівництво будинків ? За що їх поважати ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.