Тернополяни проігнорували ювілей “Співочого поля”

Поділитися

spivyshkaСьогодні у Тернополі відбуваються дві великі мистецькі події: концерт Джамали і святкування 30-річчя “Співучого поля”. Правда, на першу не має жодного вільного місця ще за два тижні до концерту, то на “співучці” дуже мало глядачів. Ні виступи хорових та духових колективів музичних шкіл області, муніципального духового колективу “Оркестра Волі”, аматорських мистецьких  колективів та окремих виконавців міста Тернополя, чоловічого квартету “Любисток” зі Скадовська а тим більше гуту “Соколи” не привернув увагу тернополян. Якщо люди й завітали на ювілей, то хіба випити пива та послухати фоном колишніх агітаторів Януковича і Партії Регіонів по Західній Україні. Як нині, так і у 2004 році дивно виглядали  в турі Януковича брати Яремчуки – сини покійного Назарія Яремчука та небожі Дмитра Яремчука, який був одним з провідних діячів ОУНівського підпілля на Буковині. Або представник Януковича Мацялко з гурту “Соколи”… Можливо, у суботу і неділю тернополяни охочіше завітають на ювілей співучки, ознайомившись з програмою.

21 травня 2016 року

10.00 год.

Робота містечка, де розміщені екоярмарка, травневий мед, фермерська продукція “з городу до столу”, “Галицька дефіляда”, містечка майстрів народних художніх промислів.

14.00 год.

Концерт за участю дитячих мистецьких колективів центру творчості дітей та юнацтва м. Тернопіль, театру пісні “Співограй” Палацу культури “Березіль” ім. Л.Курбаса, театр пісні “Мікст” м. Тернопіль) та ін.

16.00 год.

“Фольк – musik” за участю народної артистки України Оксани Пекун та творчих колективів Тернопільщини. (Зйомка програми Національним телеканалом УТ-1).

Майстер-клас  Ігоря Парія та Костянтина Грубича щодо приготування м’яса за старовинним рецептом Галлів.

17.30 год. – Офіційне оголошення представниками Національного реєстру рекордів України про встановлення в м. Тернопіль рекорду по приготуванню  зеленого борщу.

Нагородження футбольних команд діаспори.

Привітання учасників фестивалю та футбольних команд діаспори представниками органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

18.00 год. Продовження програми “Фольк – musik”

20.30 год.

Концерт народної артистки України Оксани Пекун та гурту “Джерела” (м. Київ).

22.00 год.

Молодіжна вечірка біля фонтану парку “Національного відродження”.

 

22 травня 2016 року

10.00 год.

Робота містечка, де розміщені екоярмарка, травневий мед, фермерська продукція “з городу до столу”, Галицька дефіляда, містечко майстрів народних художніх промислів.

          14.00 год.

Концерт муніципального духового колективу “Оркестра Волі” .

15.00 год.

Український танцювальний  блок

16.00 год.

Блок, приурочений 155-й  річниці перепоховання Т.Г.Шевченка згідно “Заповіту”. Виступ народного хору ім. І.

16.30 год.

Фестиваль «Співоче поле. Тернопіль» та “Цвіт вишиванки” за участю мистецьких колективів та окремих виконавців Зоряни Вовк, Тернопільського Національного економічного університету), ансамблю української народної пісні «Калинонька» Сумської області, заслуженого артиста України Володимира Вермінського, Василя Хлистуна, Юрія Футуйми, Івана Виспінського, Ганни Маціканич, Ярослави Декалюк, Ліани Лазорик, гурту “Пшеничне перевесло” (м. Тернопіль), чоловічого народного квартету    “Любисток”   (м.  Скадовськ),  Вікторії Яреми,  гурту      “Закарпатські      Русини” , (м. Ужгород),  Олега Марценківського.

20.00 год.

Концерт народного артиста України Анатолія Матвійчука (м. Київ).

21.30 год.

Молодіжна вечірка біля фонтану парку “Національного відродження”.

Джамала у Тернополі їздить на елегантному білому джипі

Ось так їздить проректор Тернопільського національного економічного університету