Щоб заробити кошти для армії, як відомо, волонтери Логістичного центру організовують і долучаються до проведення різних свят та масових заходів. Один з них відбувався 29 травня у с. Гаї Шевченківські. Команда Логістичного центру традиційно на волонтерських засадах погодилась облаштувати патріотичний куточок, де учасники дійства могли би скуштувати страви. Усі виручені кошти мали бути спрямовані на допомогу українським бійцям.
Богдан, як завжди, мав готувати частину страв для польової кухні. Під час розведення багаття стався нещасний випадок. Внаслідок вибуху пляшки з сумішшю для розпалювання Богдан отримав опіки ІІ ступеня. Все сталося за лічені секунди. Обпечено 40% шкіри.
Після операції Богдан весь час повторював: “Дуже люблю усіх, і всю волонтерську сім’ю”.
Зараз він важко переносить післяопераційний стан – мучать страшні болі. Знеболити дуже важко. Через давню травму (компресійний перелом хребта), легкі медзасоби зараз не діють. А сильні можуть викликати звикання.
На Богдана чекає ще довга реабілітація. Щодня потрібна велика кількість перев’язочних матеріалів (марля, широкі бинти) та фізрозчину (натрію хлорид). Хто може допомогти даними мед засобами, може залишати їх на складі Логістичного центру (Збаразька, 16).
Уся офіційна інформація від першоджерела щодо стану Богдана буде періодично публікуватися на сторінці Логістичного центру – волонтери чергують поруч з ним у лікарні. Просимо вибачення, що не встигаємо відповідати на усі телефонні дзвінки. Це тому, що не сидимо склавши руки.
Долучитися фінансово можна особисто на складі Логістичного центра, або перерахувавши кошти на картку ПриватБанку Кіндія: 5168 7572 7981 5676
Деталі за тел: 097-2-055-055