111

9RJ68sKJHGwКолись Тернополем керували жиди, а тепер – корчмарі, які прозиваються “рестораторами”. У центрі міста, в якому напередодні оголошено траур, в країні того файного міста триває війна, а корчмарі “наливають”! Ще й нібито 200 тисяч гривень витратили на організацію п’янки, яку назвали “Галицька дефіляда”. Про прибутки мовчать. Як і те, скільки тих мізерних податків отримає місто зі знищеним на все літо парком. Мовчать й про те, що лише “асвабатітєлі” та пейсаті принесли нам прикру традицію пити оковиту. На Галичині ніколи не було характерним вживати алкоголь.

oUZFrHs_hbIУ попередні роки тернополяни лише сміялися з тої “галицької” назви, бо організатори поставили на конвеєр азербайджанські шашлики і алкоголь. Після того святкування тернопільський парк імені Тараса Шевченка два місяці був у стані, як після “облоги монголів”.

Ось так відгукувались про цю бухайлівку у 2013 році, коли наливали на Театральному майдані.

У 2014 році “Галицьку дефіляду” перенесли паскудити парк Шевченка.

FRTNbkdWNPg

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Ану нехай місцева влада зуміє орґанізувати те дійство “з розмахом”, але культурно. Тобто з присутністю патрулів поліції, добровільних дружинників, біотуалетами й дижурними каретами швидкої допомоги. Я подібне бачив в 2000-2001 роках в Польщі, як балотувався Дональд Туск, приїзджав в Доброву Ґорнічу (під Катовіцами). І шашдики були, й пиво (без оковитої), і цукерки дітям, і виступи художніх колективів, і виступи кандидата та його прихильників. Але це все не було під час ВЕЛИКОГО ПОСТУ. Що Ви, люди, показилися вже зовсім?? Де Ваша совість, встид і страх, хоча б перед Богом Всевишнім ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.