Лауреатом конкурсу став тернопільський поет-пісняр Сергій Сірий. Його твір «Бім і Кеті» визнано переможцем у номінації «Пісенна поезія для дітей» як кращий пісенний твір для дітей молодшого шкільного віку.
Другу премію в номінації «Кіносценарії» присуджено нашому краянину Михайлу Швораку за кіносценарій «Бурхливі води». У цій же номінації спеціальною відзнакою «Вибір генерального продюсера 1+1» нагороджені Валентина Семеняк і Богдан Мельничук (твір «Проліскам сніг не страшний»).
Спеціальна відзнака від Центрального будинку офіцерів Збройних сил України дісталася Стефанії Білик з Бережан за поезію «Пам’яті Устима Голоднюка, героя Небесної сотні».
Цього року також відбулося й вручення літературної відзнаки «Золотий письменник України». Серед нагороджених – колишній тернополянин Сергій Ухачевський.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/06/sphere-poster-A2_Ternopil-150x150.jpg)
Концерт скрипаля-віртуоза Назарія Пилатюка відбудеться у Тернополі
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/06/SIji8Ks4Ku4-150x150.jpg)