На що чаклують тернополяни?

Поділитися

proxy.imgsmail.ruПопри розвиток науки та цифрових технологій, тернопільці продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою традиційніших засобів, наприклад заговорів. Але шукають вони їх по-сучасному – в інтернеті.

Щомісяця українці задають пошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом [заговор]. За відношенням запитів про замовляння до загальної їх кількості серед користувачів із різних регіонів України лідирують луганчани. Мешканці ж Тернопільської області на магію майже не покладаються й посідають лише передостаннє 24 місце – вони шукають заклинання частіше за франківців, але рідше, ніж львів’яни.

Судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні, коли йдеться про кохання). Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті, якраз про особисте життя – йому присвячено майже кожен п’ятий запит про заговори. Нерідко тернопільці хочуть одружитися або повернути втрачену половинку: [заговори на любов мужчини], [як повернути коханого заговори], а дехто просто прагне популярності у протилежної статі: [заговор на любовь всех мужчин].

На другому місці за популярністю – замовляння на фінансовий добробут (майже кожен 10-й запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів: [які є заговори щоб виграти гроші], [как привлечь удачу и деньги в свою жизнь заговоры].

На третій сходинці – заговори на красу та здоров’я. Наприклад, жителі Тернополя та області шукають у Яндексі [які є заговори на здоров’я] та [заговоры против волос на лице].

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі: [як за допомогою заговору вижити на роботі], [заговори щоб не було перевірок на роботі]. Трохи менше, але усе ще багато уваги тернопільські користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді й самі не без гріха: [заговоры по фотографии на болезнь врага]. Дбають тернопільці і про дітей: [мама заговорити сина]. Нарешті, заговорами прикликають удачу в різних життєвих ситуаціях: [заговор на білет по екзамену], [заговор чоб виграть щоб виграть гроши влоторею].

Найпопулярніші теми заговорів, які мешканці Тернопільщини шукають у Яндексі:
1. Особисте життя
2. Гроші
3. Краса і здоров’я
4. Робота та кар’єра
5. Вороги
6. Діти
7. Удача

Як і в інших ситуаціях, тернопільські користувачі хочуть діяти напевно. Приміром, вибираючи замовляння, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував: [заговор на похудание читать отзывы].

А ось які дивні та цікаві заговори у Яндексі шукали жителі різних регіонів України:

Головний заробіток Тернопільщини не з паяння німецьких дротиків, а чищення кишок з риби

17 червня у Тернополі індійські танці