Прибувши за вказаною адресою, з’ясувалося, що у заявниці загубилася 14-річна дочка. Жінка детально описала її прикмети. Парульні відразу вирушили на пошуки. Дівчину знайшли на одній з вулиць с. Петриків. Вона заблукала, коли поверталася додому. Охоронці порядку доправили дівчину додому.
Мати подякувала патрульним за професійно виконану роботу.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/04/Kniga-sudeb-150x150.jpg)
Працівники міграційної служби Тернопільщини видворили нелегального мігранта
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/06/x_cd49f8ed-150x150.jpg)