Тернопіль – місто прем’єр: вперше «Ангели палають в небесах» та «Молитва»

Поділитися

A3-Recl-2016-PABНезважаючи на те, що волонтер Богдан Кіндій потрапив до лікарні, Логістичний центр допомоги бійцям АТО продовжує працювати та долучається до благодійних акцій для збору допомоги бійцям на сході України. Зокрема, допомагає організувати концерт відомих усім українським захисникам музикантів-волонтерів. На концерті відбудеться прем’єра пісні про збитий під Луганськом літак із бійцями ВДВ.Та прем’єра пісні-молитви на слова тернополянки.
Логістичний центр запрошує тернополян та гостей міста цієї п’ятниці, 03 червня на благодійний концерт «Наче немає війни».
Виступатимуть митці, які об’їздили увесь фронт, яких знають і залюбки слухають не лише військові, а й волонтери. Так, до Тернополя завітають волонтери-музиканти гурт «TaRuta» (Київ), Борис Севастьянов (Харків) та блогер-письменниця Дзвінка Торохтушко – Любов Бурак (Тернопіль).
Лише день тому гурт «TaRuta» саме закінчив роботу над саундтреком до фільму «Дихай» і вперше наживо презентуватиме її саме у Тернополі. Пісня «Ангели» про збитий два роки тому під Луганськом Іл-76. Слова написав Дмитро Лазуткін, а музику – Тарас Козак.
– «Ангели не мають парашутів. Ангели палають в небесах» – це про 40 десантників 25-ї бригади ВДВіз Дніпропетровська і про дев’ять членів екіпажу. Ми маємо пам’ятати кожного українського воїна, що поклав своє життя в боротьбі за нашу Землю, – кажуть члени гурту.
На концерті «Наче немає війни» звучатиме також ще одна прем’єра. Відомий український композитор Борис Севастьянов представить пісню на слова тернополянки Дзвінки Торохтушко «Молитва». Останні рядки «Молитви» Дзвінка дописувала під час літературного квартирника на плечі у тернопільського кіборга Андрія Шараскіна (Богеми).
Вхід на концерт «Наче немає війни» вільний. Під час програми музиканти пустять залом капелюх і усі зібрані до нього кошти передадуть Логістичному центру допомоги бійцям АТО.
Отож, чекаємо усіх 03 червня о 19.00 у Тернопільському народному домі «Перемога». Буде дуже душевно, дружньо та щиро!

На Тернопільщині 1448 громадян запрацювали офіційно

Популярный игровой автомат Книжки уже доступен на новейшем игровом портале igrovye-avtomaty-knizhki.com