На вулиці Злуки у продуктовому магазині патрульні затримали 31-річного чоловіка, який намагався викрасти шоколадні батончики на суму 40 гривень. Полісмени склали на правопорушника протокол за ст. 51 КУпАП – дрібне викрадення чужого майна.
Такий же протокол патрульні склали на 22-річого хлопця, який хотів викрасти з супермаркету шампуні на суму 135 гривень.
А на вулиці 15 квітня в одному із супермаркетів патрульними затримано 31-річного чоловіка, який здійснив дрібну крадіжку шампуня та вареної ковбаси на суму 96 гривень. Патрульні склали на нього протокол за ч.2 ст. 51 КУпАП