Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
У Смиківцях горіла вантажівка, а в Чернихівцях – дача
1.9k перегляди
Поділитися
27 чернвня о 17:12 в с. Смиківці Тернопільського району виникла пожежа вантажного автомобіля «MAN». Внаслідок пожежі знищено тепло-шумоізоляцію кабіни автомобіля та електропроводку двигуна на площі 1 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-3 із залученням відділення АРЧ АРЗ СП Управління. Під час гасіння врятовано автомобіль з напівпричепом. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.
Того ж дня о 20:36 на території Чернихівської с/р Зборівського району на території садового товариства виникла пожежа дачного будинку.
Внаслідок пожежі знищено перекриття та покриття будівлі на площі 30 м. кв.
Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-3 Управління. Під час гасіння врятовано 1 будівлю. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.