Велосипедні злодії продовжують орудувати на Тернопільщині

Поділитися

Трьох зловмисників за фактом крадіжки велосипедів викрили тернопільські правоохоронці.

Два з них криміналили в обласному центрі. Викрадали велосипеди зі сходових кліток багатоповерхівок та продавали на ринку в райцентрах. Підприємливих злодіїв спіймали. Їм інкримінують три факти викрадення чужого майна. Ще одного велосипедного крадія працівники поліції викрили в Бережанах. В минулому судимий 38-річний мешканець райцентру викрав велосипед з двору будинку, який безпечний власник залишив без будь-яких засобів захисту. Велосипед злодій збув на ринку.

Правоохоронці нагадують мешканцям краю не залишати свій двоколісний транспорт надовго без нагляду. На жаль лише небагатьом власникам вдається повернути поцуплений велосипед. Це тому, що вкрадений транспорт дуже швидко перепродують через інтернет чи на ринку. І здебільшого краян приваблює низька ціна та мало цікавить чи крадений транспорт.

Пам’ятайте, що злодії завжди полюють на легку здобич. Достатньо вам відвернутися на хвилину-другу – і ваш двоколісний із новим власником попрямує в невідомому напрямку. Перш за все, відмовтеся від ідеї зберігати свій велосипед в наступних місцях:

– на сходовому майданчику;

– у загальному коридорі;

– у підвалі;

– на подвір’ї будинку.

Велосипед слід зберігати тільки в квартирі (приватному будинку). Інших варіантів не існує. Незручно, зате надійно, повідомили “Про все” у секторі комунікації ГУНП в Тернопільській області

Суперечка з суддею під час футбольного матчу переросла у бійку між гравцями

Переатестація МВС перетворюється на фарс