Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
За ніч патрульні Тернополя зупинили 3-х нетверезих водіїв
999 перегляди
Поділитися
Трьох водіїв у стані алкогольного сп’яніння зупинили тернопільські полісмени цієї ночі. 43-річний водій Лади рухався вулицею Львівською з порушенням ПДР. Цим і привернув увагу патрульних. За розмовою полісмени помітили, що правопорушник напідпитку, тож вирішили його освідувати на алкотестері. Драгер показав 2.28 проміле алкоголю в крові. Відтак полісмени винесли постанову за ст. 122 КУпАП – порушення ПДР та винесли протокол за ст. 130 – керування транспортом напідпитку.
Без документів та у стані алкогольного сп’яніння керували автомобілями водії Mercedes-Benz Sprinter та Жигулі. Відповідно патрульні винесли їм постанови за ст. 126 КУпАП та склали протокол за ст. 130.
Патрульна поліція Тернополя застерігає водіїв не сідати за кермо напідпитку, щоб не наражати себе на небезпеку та не травмувати інших учасників дорожнього руху.