Гольський фест 2016: чортківський замок стане порталом для подорожі в часі

Поділитися

11898580_878689105502106_1407808846776993768_nТак так, саме у часі. Цьогорічний фестиваль триватиме два дні, упродовж яких можна буде торкнутися глибин історії, а потім перенестися у драйвове сьогодення. Ці контрастні атмосфери вдало поєднає в собі концепція фестивалю “між ВЧОРА і ЗАВТРА”.

Перший день фестивалю обіцяє історичний контекст – замкові розваги, кінні прогулянки, конкурс лісорубів, автентичну кухню, майстер-класи від народних майстрів та умільців. Відповідно приправить настрій і автентична кухня, а для гурманів – пекельно гостра кухня пана Гольського.

Прийматиме гостей у замку пан Гольський, та ще й не сам, а з чарівною пані Гольською та їхнім почтом. Свій візит до власника замку можна буде засвідчити грамотою із печаттю.

Обидва дні фестивалю прикрасить концерт за участі відомих гостей: Сашко Положинький з проектом Був’є, “Тінь сонця”, “Перкалаба”, найчарівніша усмішка “Голосу країни” Христина Олексин та переможець цього проекту Ігор Грохоцький… Драйву по-карпатськи і по-галицьки додадуть «Петровичі» і «Медовий полин». Це – далеко не всі музичні сюрпризи.

11885305_878647995506217_2240611031552850989_nВулична музика, танці, театральні дійства, кінні прогулянки – Чортків перенесеться у своє історичне минуле. Музично підтримають цей екскурс виконавці, які подарують етнічну, фольклорну, а водночас сповнену української енергетики, музику. Разом з тим, на гостей свята очікує автентичний театр, показові виступи та двобої справжніх лицарів та козаків.

До переходу з минулого в сучасне крізь видовищне шоу вогню запросить літературний нічний нон-стоп за участі відомих літераторів.

Другий день належатиме динамічній сучасності. Ранкові туристичні мандрівки, екскурсії та флешмоби не дадуть учасникам нудьгувати, а музична програма другого дня подивує розмаїтістю і емоціями!

В рамках фесту також пройдуть презентації книг, фотовиставки, експозиції картин відомого художника Мирослава Ясінського. Діятиме книгарня просто неба.
Біля замку розкинеться містечко дитячих розваг і атракціонів.

Уже кортить на фестиваль? Тоді збирайтеся!
======================

Палаткове містечко діятиме з 12 до 15 серпня.
Вартість квитка на обидва дні не перевищить 170 грн. Організатори обіцяють ще й акційні квиточки.
ільше інформації про квитки, учасників фестивалю та програму – на сайті golskiy.com та в офіційних спільнотах у соцмережах:
https://www.facebook.com/groups/golskiyfest/
https://vk.com/golskiyfest

Теребовлянські поліцейські повернули додому пенсіонера, який всю ніч блукав полем

Мережі регочуть над фото людей з червоної доріжки кінофестивалю в Одесі