Продаючи товари через інтернет, на гачок шахраїв потрапило двоє мешканців Тернопільської області

Поділитися

fl_iphone5S1Мобільний телефон марки «IPHONE 5S” віддала шахраям жителька села Мишковичі Тернопільського району. Жінка втратила засіб зв’язку через власну необережність та довірливість.

За допомогою вона звернулася до правоохоронців. Потерпіла розповіла, що розмістила оголошення про продаж телефону на інтернет-сайті “ОLХ”.

Третього липня до неї зателефонував невідомий чоловік і сказав, що готовий купити товар. Він кілька разів зв’язувався з жінкою з трьох різних номерів, випитуючи деталі про мобільний. У ході розмови домовилися, що покупець перекине гроші на банківську картку, а це шість тисяч гривень, а вона передасть засіб зв’язку його знайомому.

Близько 19:00 на її мобільний прийшло смс-повідомлення про перерахунок обумовленої суми і після цього потерпіла віддала телефон невідомому, з яким зустрілася на вулиці Шашкевича у Тернополі. Шо стала жертвою шахраїв зрозуміла, коли перевірила стан рахунку.

За такою ж схемою невідомий обдурив ще одну жительку обласного центру. Жінка також дала оголошення на сайт про продаж фотоапарату “SONY”. Після того, як отримала смску про надходження 3100 гривень, віддала товар незнайомцю.

Правоохоронці розшукують шахраїв та посередників. Триває слідство, повідомили “Про все” у секторі комунікації ГУНП в Тернопільській області

Чоловік у слідчому ізоляторі дізнався, що із штрафмайданчика зник його бус

Неповнолітня жителька Шумщини обікрала тернопільського кавалера