111

0007h6bdПісля Революції Гідності відбулось чимало змін в Україні. Є позитивні. Правда, значно менше, ніж того б хотілося. Яскравим негативним прикладом є інформування громадськості краю чим займаються прокурори Тернопілля. На сайті обласної прокуратури подаються якісь зашифровані інформаційні повідомлення. Нормальна людина, прочитавши цю абрукадабру, нічого не може зрозуміти. Журналісти, які ведуть кримінал, змушені по крупинках збирати інформацію. Значно цікавіше і якісно працює веб-портал Національної поліції в області.

Щоб далеко не ходити – пропонуємо вам черговий шедевр прокуратури: “Прокуратурою вжито заходи щодо відшкодування до бюджету 325 тис. грн. за порушення законодавства у сфері довкілля

Органами прокуратури області вжито заходів реагування у сфері захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, у тому числі – щодо порушення природоохоронного законодавства.

Зокрема, органами прокуратури області в судовому порядку зобов’язали порушників відшкодувати до бюджету кошти за допущені порушення законодавства у сфері охорони та використання надр.
На виконання судових рішень за позовами прокурорів упродовж поточного року до бюджету відшкодовано 325 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області”.

Виникають десятки питань:  про яку організацію йдеться? В якому місті чи селі це відбулося? Що порушили? Який об’єкт постраждав? Чому саме такий штраф? За якими статтями це визначили?

Що скажете на цей прокурорський засекречений маразм в совдепівському стилі? Для кого працюють прокурори Тернопільщини?

3 comments

 1. петро

  А як гарно “непідкупні прокурори” позвітували про те, що начальника інспекції захисту прав споживачів області Федорціва “засудили” до 9 років з конфіскацією… Однак прокурори мовчать про те, що Федорців за півтора року судової тяганини майно, яке по їх вказівці не було арештовано, продав та заплатив 400 тис.гривень і на досі волі по сьогоднішній день, та ще й керує в інспекції… Оце так “прокуроррський маразм” та “правосуддя”…

  1. петро

   В країні іде війна, гинуть люди… а хабарник Федорців явно за кришування обласної прокуратури і далі “керує” “приватизованою” ним інспекцією постійно “підгодовуючи” як тернопільських прокурорів так київських його керівників,,, Не здивуюсь якщо апеляційний суд признає його “чистим” перед законом!!! Є над чим подумати!!! Одумайтесь люди!!!

 2. Тарас Матвиенко (@pagodit)

  в прокуратурі обл.працюють темнили-за всі роки її існування з 92р.вони хоть раз призначили судово-медичну експертизу по неправильно прийнятих родах або лікуванні(реабілітації)дітей з д-зом ДЦП???Призначали лише відомчу домовленість з упр.ох.зд. Тернопільської ОДА,а це-корупція.І їм(паганелям з організованого угруповання Ботанікам Айболитуса)все сходить з рук.Видно відсмоктують чи вилизують горе-лікарям працівники нашої любимої прокурадури області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.