Як зручно бути холостяком

Поділитися

Віктор Шокін – офіційний холостяк. А потім виявляється, що у нього є цивільна дружина-лікарка. І в цієї лікарки є елітний маєток у Празі.
А потім виявляється, що у Шокіна із цивільною дружиною є спільна трирічна донька. І в доньки є елітний будинок під Києвом, який їй подарував Шокін.
Але всієї цієї нерухомості, придбаної за невідомо де отримані гроші, у декларації прокурора Шокіна немає. Бо він – холостяк.

***

Перед обранням Генпрокурором Віктор Шокін говорив, що має амбітні цілі. Він наголошував, що на цій посаді планує закінчити розслідування злочинів під час Революції гідності та передати до суду справи проти корупціонерів з найближчого оточення Віктора Януковича. Гучні заяви Шокіна так і лишилась словами. Очікуваної реформи прокуратури та передачі до суду злочинів ані попередньої, ані нинішньої влади так і не відбулося. Під тривалим тиском громадськості Шокін подав у відставку.

Але питань до нього залишилось чимало. Зокрема, і до його матеріального становища. Шокін після Майдану декларував, що не має ні родини, ні дітей. Насправді ж у ході нашого розслідування ми встановили, що у нього є і дитина, і цивільна дружина – її звати Оксана Гриневич. І це все можливо була б його особиста справа – якби не наступний факт. І на трирічну дитину Шокіна, і на її матір Оксану Гриневич – за фахом простого українського лікаря – оформлена низка елітної нерухомості.

У тому числі – за кордоном. Наприклад, ми дізнались, що Оксана Гриневич після Майдану придбала маєток у Чехії, в елітному районі Праги. Про все це Віктор Шокін не згадував у своїй скромній декларації. Про таємне життя відставленого генпрокурора Віктора Шокіна, яке може дати уявлення про його справжній матеріальний стан, – розслідування Катерини Каплюк та Наталки Седлецької.

Програма «СХЕМИ» – проект Радіо Свобода та UA:Першого каналу.

Молодий тернополянин так активно проводив вечір за чаркою, що дві доби не міг пригадати, де залишив свій транспортний засіб

На Тернопіллі створено три нові об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення