111

До правоохоронних органів звернулася 65-річна жителька Монастириська з повідомленням про шахрайські дії. Жінка розповіла, що до неї зателефонував невідомий і виманив гроші.

Незнайомий абонент представився слідчим поліції міста Тернопіль. В ході розмови повідомив, що її син скоїв у обласному центрі злочин. Аферист запропонував потерпілій заплатити 15 тисяч гривень за непритягнення родича до кримінальної відповідальності. Вона погодилася, навіть не спробувавши перевірити почуту інформацію. Одразу зібравши вказану суму, мати пішла до терміналу і перерахувала всі гроші пройдисвіту.

Жінка довго чекала новин і лише згодом, зателефонувавши синові, зрозуміла, що потрапила в пастку шахраїв. Потерпіла зателефонувала в поліцію.

Відомості про подію внесено до ЄРДР згідно частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Телефонного афериста розшукують.

Працівники поліції вкотре закликають мешканців краю бути обачними, не довіряти незнайомим людям. Якщо вам телефоную з неприємною новиною про ваших рідних, кладіть слухавку і одразу телефонуйте до них самостійно. Не поспішайте віддавати гроші. Бережіть нерви і свої заощадження, порадили тернополянам у секторі комунікації ГУНП в Тернопільській облас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.