111


Щоб впевнетись, що голос належить саме цьому почаївському попу, можна порівняти із голосом у відео, коли до Лаври завітав був Віктор Янукович.
Тодішній горе-президент України Віктор Янукович під час відвідин Свято-Успенської Почаївської Лаври отримав у дарунок від архієпископа Почаївського Володимира Ікону Божої Матері

5 comments

 1. Наталья Гощенко

  Голоса і справді подібні, але сучасна техніка творить дива. Для таких серйозних звинувачень мають бути і серйозні докази.

 2. Саша

  Нічого дивного в цьому не має. В Почаївській Лаврі серед священиків, монахів зібралось кубло промосковських сепаратистів. Попробуйте зайти в двір Почаївської Лаври на екскурсію і сказати при цьому, що ви православний і ходите в церкву Київського Патріархату. Ніхто вас туда не пустить. Там зібралось промосковське шобло, яке не підтримує незалежності України, не підтримують наших вояків, які воюють зарас за Україну на Донбасі, вони не відправили ні одної автомашини з волонтерами допомоги нашим солдатам. Цих попів давно вже пора було вигнати з України, нехай проповідують в Московії.

  1. Степан

   а вы не кичитесь, шо в действующий монастырь прётесь от раскольников. Шо вам там надо, больной чи шо? Идите к католикам или в музей атеизма и религии. В свою “святыню” какую зайдите. Что ж самосвятов так жмёт именно каноничными стать, обладать святынями Православия, наплевав на его же каноны?

 3. Саша

  Пояснюю для дибілів. Почаєвська Лавра була заснована ченцями Києво Печерської Лаври, які втекли від нападу монголо-татарів в 1240 році. Землі на котрих був заснований Почаївський монастир належали до Галицько-Волинського князівства. Ставлю до відома особо тупих, Московський улус (князівсво) був заснований з дозволу монголо-татарів в 1270 році. На всій території Київської Русі з 988 року була православна церква з митрополитом в м.Київі. В 1448 році Московська митрополія відкололась від Київської (розкольники) і створили ніким не признану в світі до 1589 року Московську митрополію. В 1589 р.московський посланець-дяк Микита Алєксєєв поїхав в Константинополь вручив Патріарху Діонісію (Константинопільському) 200 золотих монет і 120 соболів, а в замін отримав грамоту на признання Московської митрополії. Так що Московська митрополія появилась на світ так само і як Московський улус з дозволу монголо-татарів при сприяні Константинопольського патріарха в 1589 р. На той час Почаївська Лавра вже існувала і діяла під патронатом і керівництвом Київського митрополита з 1240 року. Москалі і тут приложили своє свиняче рило щоб відібрати від українців їх національне надбання. Тупорилі, читайте троха історію України і православія в Україні.

 4. Слобідка

  Кацапську церкву вже давно час гнати з української землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.