НАОНІ А1 Full ТернопільНа численні прохання тернополян 11 вересня в ПК «Березіль» о 19:00 Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ Оркестра) виступить з унікальною шоу-програмою. У виконанні оркестру прозвучать світові музичні шедеври, якими захоплюються мільйони.

Хіти справжніх світових легенд The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd і багатьох інших подарують слухачам солодку ностальгію. А саундтреки з улюблених кінофільмів Таксі, Місія Нездійснена та іншіх занурять в атмосферу гострого екшену. Уявляєте, як все це буде звучати в майстерному оркестровому виконанні?
НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, яким керує лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України професор Віктор Гуцал. За плечима колективу понад 5 000 концертів на всіх континентах Землі! Оркестр брав участь в багатьох міжнародних мистецьких фестивалях та святах.До того є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. З великим ентузіазмом і любов’ю музиканти популяризують народну пісню. Основою концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори, а також відомі світові хіти.
В концертах звучать твори у виконанні оригінальні ансамблів: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, скрипалів, виконавців на зозульках, майстрів оригінальної перкусії, електромузичних інструментів.
Гра в оркестрі вимагає особливої культури і якості виконання, ці вміння музиканти виховують в собі роками. Учасники НАОНІ не просто довели свою майстерність і професіоналізм, а й вишуканий музичний смак, без якого їх інструментальні аранжування не були б такими приголомшливими. Яскрава самобутність колективу, своєрідність виконавчого стилю, основаного на традиціях народного музикування, забезпечують колективу гідний успіх і визнання. Оригінальність звучання, яскраві сучасні аранжування, ансамблева злагодженість (більше 40 народних інструментів на сцені!), віртуозність виконання дозволила підняти виконавську майстерність оркестру до світового професійного рівня.
Історія колективу міцно пов’язана із творчістю видатних співаків України А.Солов’яненко, Є.Мірошниченко, М.Кондратюк, Р. Кириченко, М. Шопша, Д.Гнатюк. Тут працювали і працюють найкращі співаки сьогодення. Оркестр співпрацює з відомими сучасними колективами ВВ (О.Скрипка), Друга ріка (В. Харчишин), Мед-хедс (В. Красноокий) та з багатьма відомими естрадними виконавцями. Про колектив знято багато кінострічок, телесюжетів, їх музичні твори записано на DVD та CD.
Відкрийте для себе давно знайомі композиції в новому, більш яскравому, об’ємному і зовсім незвичному звучанні. Феєричні світлові ефекти, неймовірна енергетика свята, відверті емоції, щирість, патріотизм артистів та проникливі голоси народних інструментів не залишать байдужим нікого. Не пропустіть можливість стати свідком неповторної новаторської гри оркестру!

Напишіть відгук