Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека налагодила партнерські відносини з Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ).

З липня 2016 року кожної першої суботи місяця (з 10-ї по 13-ту год) у приміщені бібліотеки юрист приймальні Петро Люпа здійснюватиме консультативний прийом громадян. Перший прийом відбувся 2 липня.

Планується також проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів.

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) упродовж восьми років підтримує роботу власної громадської приймальні в м. Тернополі.

Приймальня УГСПЛ безкоштовно надає первинну та в окремих випадках — вторинну правову консультативну допомогу, проводить виїзні прийоми, інформаційні та просвітницькі заходи, поширює літературу правового та гуманістичного спрямування.

Звернутися до громадської приймальні в м. Тернополі можуть не лише мешканці обласного центру. Приймальня УГСПЛ гарантує, що сам факт звернення людини та персональна інформація про особу, яка звернулася за правовою допомогою, за жодних обставин не будуть розголошені без згоди заявника — усі персональні дані заявників зберігаються в закритій електронній базі даних.

Напишіть відгук