Прокурор Тернопільської області Перч: повне розчарування

Поділитися


Не щастить Тернопільщині на високопосадовців-інтелектуалів, авторитетів-професіоналів. От і сьогодні журналісти переконались у тому, який, м’яко кажучи, ніякий новопризначений прокурор Тернопільської області В’ячеслав Перч. Під час представлення прокурора Юрієм Луценком у Тернополі, давалось дуже багато обіцянок громадськості розслідувати резонансні справи, боротися з корупцією тощо. Натомість Перч, який сидів “як щось під лопухом ” біля генпрокурора і “жалівся, що не вмів вдало побритися”, сьогодні продемонстрував свій бідненький словниковий запас і зверхність у спілкуванні з журналістами.

Ну добре, не вміє Перч спілкуватися з пресою, не є ефектним оратором, як Луценко… Але де ж реальні справи, які він з підлеглими мав розслідувати і показати генпрокурору у вересні? Навпаки, облпрокурор ще й підставляє шефа, кажучи, що це столичні орли випустили хабарника-заступника міського голови Тернополя Камінського…

Послухайте його виступ уважно і скажіть, чи не даремно їсть хліб новопризначений чинуша за кошти платників податків?! Чим займався майже два місяці прокурор Перч?

perch2
З ПРЕС-РЕЛІЗУ НА ДВОХ АРКУШАХ МОЖНА ДОВІДАТИСЬ, ЯК ПРАЦЮВАВ ПЕРЧ ЗІ СВОЇМИ НЕ ЗВІЛЬНЕНИМИ ХАПУГАМИ

perchЯкщо ж не зроблена реальна робота, то чому не здійснена люстрація в органах прокуратури?

Із нинішнього брифінгу прокурора області В‘ячеслава Перча на тему: розслідування та процесуальне керівництво актуальних кримінальних проваджень вдалось дізнатись більш менш зрозуміло, що джипа він купив дуже дешевого, бо він був битий, земельні ділянки під його маєтком вже юридично об’єднані, хату йому ПОДАРУВАЛИ у 2006 році…

Одним словом, чувак приїхав з генпрокуратури досидіти до пенсійного віку і вдало вийти на спочинок з хорошою пенсією.

Та що хотіти від тернопільського прокурора, якщо за Юрієм Луценком їздить “смотрящий” нардеп Грановський. Днями його засвітила прес-секретар генпрокурора під час робочої поїздки Луценка на Кіпр. Біля Перча хоч Роман Заставний чи Олег Барна не сидить… Правда, це пов’язано з тим, що прокурора призначили для послаблення позицій місцевих “еліт”.

perch3

Apple озвучила ціни на iPhone 7

У Тернополі розлили 2 кілограми ртуті