Як чиновники забезпечать водою жителів села Сеньків Монастириського району?

Поділитися

qwqwqe_ilklЯкщо говорити відверто – то ніяк. Найімовірніше, Люди вирішать цей клопіт за власний кошт. Якщо ж забалакати проблему – то ось як це виглядає.

7 вересня 2016 року комісія з чиновників думала-гадала як забезпечити водою жителів села Сеньків Монастириського району. У складі комісії “думку гадали” керуючий справами Монастириської районної ради Вансач Михайло, начальник Бучацького міжрайонного управління водного господарства Кулина Богдан, головний інженер Бучацького МУВГ Масюк Василь та Задарівський сільський голова Рібого Іван. Радилися мужі не в кабінеті, а на природі в селі Сеньків. Правда, фест думати не хотіли, бо здибались з метою лише “часткового вирішення проблеми забезпечення водою жителів села”. Кому саме має перепасти вода, за якими партійними квотами чи якимись привілеями – не повідомляли.
За інформацією сільського голови на сьогодні в селі налічується п’ятдесят приватних садиб, в яких проживають мешканці. Криниці в приватних господарствах безводні, тільки в деяких є невелика кількість води після випадання дощів. На даний час місцевою владою організовано підвіз води по вулицях ємкістю до 10 метрів кубічних.
Комісією обстежено водонапірну башту, дві існуючі та не діючі свердловини. Одна з них відновленню не підлягає, другу необхідно обстежити спеціалістами на предмет відновлення так як вони пробурені понад 25-30 років.
Також на території села є два джерела, які захаращені.
Для першочергового вирішення проблеми облворесурсів пропонує, громадам розчистити дані джерела, облаштувати їх колодязями-фільтрами і водозбірниками.
В перспективі, якщо не відновляться запаси води у криницях, необхідно вирішувати питання централізованого водопостачання, йдеться на сайті водників.

Тернопільські театральні вечори 2016

На Тернопільщині жінки побились на городі за хрін