Міжнародний веломаршрут “ЄвроВело в Україні”проходитиме через Почаїв

Поділитися

eurovelomapКоординатори маршруту «ЄвроВело в Україні» 24-25 вересня успішно здійснили розвідку відрізку Тернопіль-Кременець, проїхавши два варіанти маршруту: через Збараж та через Почаїв. За результатами розвідки було вирішено, що міжнародний веломаршрут ЄвроВело-4 проходитиме через Почаїв.

Координатор проекту «ЄвроВело в Україні» Олександр Папірний зауважив, що обидва маршрути – і через Збараж, і через Почаїв – відповідають вимогам ЄвроВело. Але на відрізку Тернопіль-Збараж-Кременець більш насичений автомобільний рух та гірше дорожнє покриття. В той же час другий маршрут, Тернопіль-Почаїв-Кременець, є більш безпечним для майбутніх туристів.

14462768_922087581269517_3594624051184046318_nТаким чином, ця ділянка поєднала вже затверджений координаторами маршрут від пропускного пункту Шегині Львівської області на кордоні з Польщею до Тернополя із маршрутом від Кременця до Києва.

Протяжність веломаршруту ЄвроВело в Україні складе понад 700 км. Веломаршрут проходитиме через такі населені пункти: Шегині – Львів – Бережани – Тернопіль – Почаїв – Кременець – Острог – Шепетівка – Полонне – Житомир – Радомишль – Макарів – Ірпінь – Київ. Не виключено, що у ході затвердження проекту та розробки стратегії на рівні міністерства будуть внесені деякі зміни у маршрут.

ЄвроВело-4 – міжнародний веломаршрут, який поєднує французьке місто Роскофф на березі Атлантики і українське місто Київ. Його загальна протяжність – приблизно 4000 км. Маршрут охоплює сім країн: Францію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Чехію, Польщу та Україну.

Слідкувати за новинами «ЄвроВело в Україні» можна на сторінці проекту у Facebook: facebook.com/euroveloinukraine

На Тернопільщині відбулись нічні пригодницькі перегони

Сьогодні у філармонії збирають гроші на хоспіс в Плотичі