111

Сьогодні до Тернопільського обласного академічного театру імені Тараса Шевченка завітали “комісари” з обласної ради. Метою їхнього візиту було нібито вивчити ситуацію в комунальній установі на предмет того, як так сталося, що кілька місцевих акторів знялися у шовіністично-пропагандиському фільмі “Волинь”, який є антиукраїнським.

Їхню групу створив голова облради Віктор Овчарук. Оскільки очолив її військовий льотчик та головний демагог ради  -Олександр Башта, який є депутатом від “Свободи”, стало зрозуміло, що в скандальну тему без баришів, нехай навіть політичних, влада пхатися не хоче. Також в групу увійшли всі представники фракцій. Загалом 8 депутатів: Лариса Римар («Громадянська позиція»), Віталій Фидрин («Самопоміч»), Вадим Боярський («Батьківщина»), Володимир Болєщук («Народний контроль»), Юрій Дзюбан («Радикальна партія»), Ольга Поляк (БПП), Андрій Цибульський («Укроп»). Жоден з них не є фахівцем у царині театрального мистецтва а тим більше кіновиробництва.

Також вписали до комісії голову постійної комісії Тернопільської облради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства рекламіста Михайла Тимошика. До речі, він єдиний, який зрозуміло пояснив акторам причину депутатського приходу до театру. Заява Олександра Башти, що він прийшов захистити акторів виглядала кумедною, оскільки політик сам роздмухав проблему в соцмережі, говорив доволі критичні речі під час круглого столу, не міг толком пояснити протягом години ефіру на телебаченні для чого ця комісія створена (див. відео внизу статті).

Секретарем комісії записали колишнього регіонала, доброго приятеля губернатора – Івана Бабійчука, якого працевлаштували в Тернопільській облраді на посаду “керуючого справами”.

З перших секунд обговорення ситуація в залі емоційно зашкалювала. Актори перебивали один одного, директор театру намагався створити президію, Олександр Башта – пояснити для чого приїхав до театру, хоч фільм не бачив.

Здивувало, що актори, які не соромляться своєї гри у фільмі “Волинь”,  вимагали від журналіста інтернет-газети “Про все” вийти із зали. Спочатку автор цих рядків відмовлявся це зробити. Адже робота комісії була відкритою,  а комунальний заклад – тернопільський театр – утримується на кошти платників податків. Тому його робота має бути прозорою. Напередодні голова комісії Олександр Башта не заперечував проти приходу ЗМІ. Більше того, запевняв, що буде до останнього відстоювати право журналістів висвітлювати їхню роботу.

Коли журналіст “Про все” відмовився вийти із зали комунальної установи, де працювала комісія, в частини акторів це викликало істерику. Хтось із найгарячіших приніс до зали щита і поставив перед відеокамерою. Так званий режисер В’ячеслав Жила почав вигукувати, що має вийти журналіст із зали, або вийдуть актори. На жаль, у залі забракло мудрих голів театру, які б втихомирили “ображених”. Згодом, заступник голови Тернопільської облради Любомир Крупа цинічно заявив під час зустрічі, що дуже шкода, що не має під час роботи комісії в залі ЗМІ ( 50 хвилина аудіозапису)

Як відомо, частина мистецького складу театру ображається на критику “Про все” про їхню роботу, яку мистецтвом назвати дуже часто язик не повернеться. Для прикладу, на останню прем’єрну виставу шевченківців “Слава героям”, яка дебютувала у середині вересня, днями не прийшло й пів сотні глядачів.

Журналісту інтернет-газети “Про все” почали заважати проводити відеозйомку, зачіпати відеокамеру. Голова комісії Олександр Башта не контролював ситуації, тому попросив вийти.  Шкода, що в залі на той час більше не було ЗМІ.

Колеги-журналісти, як бачили відеозапис, вважають, що це було пряме перешкоджання журналістській діяльності.

Аналізуючи сьогоднішню подію в політичному контексті, зрозуміло, що Кремль, профінасувавши вигідний їхній пропагандистській політиці фільм “Волинь”, почав розхитувати ситуацію з середини України, використовуючи політиків із так званого націоналістичного середовища. Усвідомлюють вони це чи ні – питання спірне. Скоріше за все для таких “гроші не пахнуть”. Можливо, на низу фанатики-свободівці цього не розуміють, а ось керівництво партії точно рахує “зелені”… Адже у вихідний день депутати на громадських засадах, які не отримують заробітної плати, приперлись від нічого робити до театру “розбиратися що сталося”… Комедія…

Також зрозуміло, що участь акторів у такому фільмі  – це їхня особиста справа, проте у такий складний час вони повинні робити висновки, щоб вдруге так не попектися. Розпинати їх – це ще більше підливати у вогонь  масла і підігравати Кремлю – свідомо чи не свідомо. Тоді виникає логічне питання: для чого утворена ця комісія? Башта ж каже треба ігнорувати цей фільм… Якщо депутати будуть “розбиратися” у цій ситуації, а отже говорити,аналізувати, писати у соцмережах, піаритися, то й будуть привертати увагу до “Волині”. Словом, дуже багато протиріч.

Про що йшлося на засіданні вже без преси – можна почути із аудіозапису ( з 10 хвилини звук запису починає бути чітким).


На початку запису Олександр Башта намагається переконати присутніх які у депутатів благі наміри. Актори його не хочуть слухати. Він їх звинувачує у відсутності розуму:

-Поляки з вами поступили по-скотськи. Вас навіть не запросили на презентацію,- казав голова комісії. Проте, виявилось, що актори таки були на презентації… Потім цей факт спростовувався… Зрозуміти щось було складно. Це наслідок відсутності преси у залі…

Розчарований Башта, настрої якого завжди стрімко змінюються, заявив, щоб вони самі  говорили, раз такий балаган в залі.

На 5 хвилині аудіозапису до розмови підключився В’ячеслав Жила. Він спитав, чому в Тернополі такі розбірки почались? Фільму ще ніхто не бачив… Його друзі-поляки засуджують “Волинь”. Відповідь на волинську трагедію мають дати історики. Досліджувати тему треба з двох сторін. З теми моральності, самоповаги до свого народу, вихованості і рівня культури кожного артиста, що насправді є домінуючим у цій проблемі, Жила зіскочив.

Хто виніс цю тему маси? Значить хтось зацікавлений… Згадав Жила також, як Стригун у Львові відмазував своїх акторів, посилаючись на безгрошів’я в Україні, жалівся на Івана Суту, який обіцяв під час круглого столу знайти акторів (дивись відео з третьої хвилини). Мовляв, а як сім’ям акторів, їхнім дітям-школярам?

Винен у такому скандальному фільмі режисер-поляк, який змонтував кіно. Водночас, на думку Жили, треба піднімати питання нашого кіно. У цьому його підтримав актор В. Хім’як. Ігор Сачко просив депутатів дати автобус театру, щоб вони свою прокраїнську позицію і репертуар могли демонструвати по всій області та Україні.

Говорили також про забрані гроші в акторів за академічність театру. Мовляв, це безгрошів’я їх кидає по світах зніматися. З цим погоджувався Олександр Башта.

Виклянчував розуміння для тернопільських акторів В. Жила, згадуючи приклад кримсько-татарського актора, який теж “попікся” під час зйомок в кіно. На 13 хвилині 20 секунді чути оплески на його промову у захист акторів.

Авторитетний в акторських колах Вячеслав Хім’як поділився з колегами спогадами-роздумами про ріки крові у фільмі “Страсті Христові” , як Анжей Вайда у 60-х роках залив кров’ю  усю сцену театру “Соврємєннік”. Коли ж критики почали кривитись, поляк  заявив, що вони не бачили справжньої війни. Війна – це антигуманізм… А кіно – це художня правда… Мовляв, до чого ми договоримося, засуджуючи те, чого ще навіть не бачили… Хім’як не захищав фільм, але закидав владі, що в центрі столиці діє церква, яка на Донбасі освячує зброю проти наших солдатів…Словом, думки лилися-лилися… А потім свої аплодували… Про правду, про живе ніхто не говорив. Тому й не дивно, що глядач так погано ходить до тернопільського театру. Що там дивитися, якщо в такий час режисери і актори не тримають руку на пульсі…

На 19 хвилині цього маразму лицедії вже нервували, бо їм треба було репетицію провести, а не вислуховувати це все…

Актор Сергій Андрушко ( 20 хвилина аудіозапису) розповів як теж брав участь у кастингу до цього фільму, проте не пройшов. Зате у фільм “Політ золотої мушки” – потрапив. Але ні сценарію, ні своєї ролі не знав. На кіномайданчику йому сказали зіграти цигана, вкрасти коня.  І все це  імпровізувати.

З 23 хвилини якась актриса ділилась роздумами яка вона і її мама патріоти. Із зали почали масово втікати актори…

На 26 хвилині 30 секунді Башта починає зізнаватися акторам, як Грішка Суркіс:”Моя мета  -вас захистити”. Схема – один в один – попередньо створивши чималі проблеми…

На 26 хвилині 40 секунді можна почути як актор театру цілком логічно запитує, який закон порушили його колеги? Коли і ким цей фільм було визнано антиукраїнським? Чи влада присилала якісь роз’яснення щодо цього фільму, заборони в участі у зйомках? Який офіційний документ приходив до тернопільського театру?

-Нічого не порушили,- заявив Олександр Башта, -жодних документів, які радять чи забороняють – не існує. Якби наші актори були на презентації того фільму, я переконаний, каже Башта, що вони б встали і сказали все що думають про цей фільм з позицій українських патріотів.

Виникло логічне питання у черговий раз: Башті не має чим зайнятися у вихідний день?

Михайло Тимошик ( запис із 40 хвилини) зачепив тему, що цей фільм перекладуть на різні мови і українців покажуть нелюдами всім націям. Зал притих і мовчки проковтнув докір. Тимошик – єдиний свободівець, який залишився послідовним і зрозумілим що він робить у театрі зараз.

На 49 хвилині “обговорення” актори вже вголос говорили – закінчуйте цей балаган…

Але навіть без цього аудіозапису зрозуміло, що результату роботи комісії не має.

teatrПідтвердив це Олександ Башта у коментарі тернопільському журналіст уз газети “Номер один”. Для чого тоді переносили сесію облради? Для чого скликали по одному акторів, які знімались у “Волині”, у кабінет?

Очікуючи на депутатів, журналіст “Про все” почув відвертий підсумок від акторів:

-Якого х*ра просиділи дві години – так і не зрозуміло…

Аналогічний висновок у журналіста від діяльності депутатів-свободівців, які продемонстрували свої обличчя під час обговорення “польського питання” на круглому столі.

***

Комісари. Після жовтневого перевороту 1917 та заснування Червоної Армії в ній був організований інститут військових комісарів. Особа, яка призначалася на посаду комісара мала особливі, навіть надзвичайні повноваження. Він контролював дії командиру частини (у перші роки радянської влади чимало командирів було колишніми офіцерами царської армії) і якщо вважав, що командир не слідує директивам Центру, Штабу РККА або ЦК ВКПб, комісар мав право відсторонити командира від посади та навіть розстріляти його. Комісари на місцях чинили військово-польовий суд та виносили вироки військовикам. Пізніша функції комісарів були частково скасовані, а офіцери, що займали аналогічну посаду стали називатися — політруками, (політичними керівниками). Завданням політруків було пояснювати солдатам дії центральної влади, та командування, забезпечувати дисципліну серед нижчих чинів та рядових.

39 comments

 1. Богдан

  Яке кодло в театрі працює..який примітивізм… про депутата взагалі важко слова підібрати… послухала аудіо..погортала як Башта каже, що в морду може дати… не дивно, що культура у нас в такій задниці… замість того, щоб продемонструвати журналістам стандарт якості, вони скотились до пігмеїв… не дивно, що театр в Тернополі так занепав.. шкода… дуже подобається Лацік, Андрушко…талановиті актори.. з акторками, як не дивно, більша проблема.. мали б бути одна кращу за одну – а тут вибрати з нікого…

 2. пластун

  шок.. це не театр..це базарники..ніхто нікого не чує і не збирається слухати..гроші правлять балом в цьому закладі, а не Мельпомена

 3. Олег Вікторович, пенсіонер

  Скільки зекономиться грошей в тернопільському бюджеті, якщо закрити цей дурдом?

 4. Саша

  хоч в ютубі буде Папуша популярний ))) думав він мудріший… а він лиже зад Жилі через спільний бізнес ))

 5. Теребовля

  Теребовля в шоці.. у нас навіть в училищі культури такого рагулізму не має..і ці люди ще претендують на зарплату за академічний статус..який? тамади на весіллі? )) наші з району ліпше людей забавляють.. то мені нещодавно казав директор одного спирзаводу..бачив нашу і їхню роботу на весілі..

 6. Павло

  від Свободи смердить Крмлем.. ще з 2012 року…

  1. Люстратор

   А в 2014 році, коли ці рагулі “вчасно” підняли мовне питання?!

 7. Патріот

  І смішно, і плакати хочеться..оце люди фігнею страждають, замість працювати..ніде такого в світі не має.. а відео убойне )) Жила як був хамло, так і лишився дурнем неотесаним… і роки не допомогли пиячку

 8. Неля

  І таке ще буде на сесії облради? невже народ терпить таких тупих гандонів при владі? що хотіти..інтелігенція театру змовчала, коли дураки вересканили..а чого кричали одні – бо при кориті..а чому мовчали інші – бо чекають свого часу, дірватися…

 9. Книгоманка

  ніколи не думала, що поруч з нашою бібліотекою такий бордель розташований

 10. Ігор, Суми

  що депутат, хоч і на возику, що актори – одного поля ягода..один не знає, чого приїхав, а ті не вміють достойно поводитись… розчарував Тернопіль

 11. Тарас

  здивувався, що тернопільські актори такі невігласи… у політиках не сумнівався..а потім розказують, що вони на Майдані стояли, блокпост робили.. якісь макаки – для чого ви все це робили, коли журналіст не може спокійно відзняти.. по його відеоканалу бачу – знімає все.. пише може спірні чи навіть скандальні речі..але штурпаки – це ВАМ реклама..ви безкоштовно потраплєяте у ЗМІ… дивлюсь рівень цитованості сайтів – цей сайт входить у трійку по рейтингу яндекса…

 12. Актор тернопільського театру

  Мені сьогодні було соромно за своїх колег. скільки можна вилежувати ролі? виціловувати зад режисеру? артисти зіграли артистів.. сумна комедія..

 13. Юрій

  не дивуюсь, чого моя дочка не хоче ходити в театр… каже ницо грають..не вірю майже там нікому..шкода час втрачати… книжки читає дитина..а я старий дурак ходжу..думаю, мистецтво… а бачу – обслуга влади… і роблять з ними що хочуть такі дурні з облради

 14. Інна

  Важко написано, але суть зрозуміти можна..а відео – пісня.. треба було журналісту до кінця боротися..але з іншого боку – не хотів уподібнитися до дурнів.. респект за таку скандальну тему..у нас в Львові бояться цю тему так зачіпати

 15. Олександр Башта

  Актори театру виганяли Машлянку, а не журналіста, а якщо журналіст Машлянка хоче і справді інформувати людей, а не лише свою думку висловлювати та нав’язувати, то раджу звертатись за коментарем до того про кого хоче поінформувати. Завжди був відкритий до спілкування.


  1. Author
   Борис

   Одного вигнали із залу, інших не пустили… ну-ну..свято демократії.. ми із журналістом газети “Номер один” прочекали завершення засідання..і що почули у ваших коментарях? що результатів роботи комісії не має..це ж ви заявили… чому не можна було побачити все це на власні очі журналістам? бо це каприз частини “звьозд” театру, яких складно вважати хоча б професіоналами… напівпорожні зали театру (40% заповнений зал в середньому) підтверджують мою думку..і я її не нав’язую… просто пишу в інтернет-газеті – не подобається комусь, не розділяли моєї думки – не читає. … якби мої роздуми щодо плачевного стану театру не поділяли читачі, то ніхто б не читав не поширював матеріал у соцмережах, не обговорював, не коментував, не телефонували актори, не писали смс … газета не мала б відвідувань і, відповідно, рекламних надходжень.. але інтернет-газета “Про все” успішно існує вже скоро 10 років….стаття ж демонструє, що далеко не все так добре в театрі і це підкріплено аудіозаписом..коментарями акторів і персоналу……. іще… пишучи свої враження, я завжди підкріплюю матеріал відео..тому кожен може зробити свої висновки… занадто ці “галі з театру” балувані за кошти платників податків… і я хочу, щоб у Тернополі був класний театр, тому й пишу на цю тематику, аналізую

 16. Толік

  Талановитих акторів багато в театрі. Дивуюсь, чому мовчать? чому холуї Жили і Репки можуть творити такий срам

 17. Дмиитро

  Театр в повній жопі. Рулять діти і внуки совіцьких визволителів. Немає патріотів. Одні заробітчани

 18. Микола

  Якщо правоохоронці бездіяльні, то мусять журналісти шельмувати злодюг, які обкрадають театр. реакція чуваків при гастрольному користі очікувана. Прикро, що решта мовчать

 19. Олеся

  У Тернополі є журналістика, але не має свободи думки, свободи вільно їх висловлювати. Як у середньовіччі побувала. Треба було їм журналіста спалити просто на сцені і все б стало нормально

 20. Мирослав

  На думку двох моїх приятелеві з театру той журналіст деколи перегинає палку але читати від цього не менш цікаво.весь театр приколюється потім над героями статей. Тому репа, папуа, жила мечуть ікру. А от Форель покійний любив такі статті. Вони мотивують до кращої роботи. Наші ж герої взяли тактику януковича – виганяти, не пускати, не коментувати.

 21. Іван Степанович

  Після цього скандалу Репку теж виженуть. Шергей порядок наведе. БПП проголосує за Грішу

 22. Петро, підприємець

  “нет мозгов считай калека”… не може театром керувати дурень… докотилися… давайте й глядачів, які виходять з вистав, бо не можуть дивитися брак, несмак – теж виганяти з театру і взагалі не пускати з вишуканим смаком ))) … якби у моєму ресторані відвідувач розкритикував страву, яку йому подали, навіть від шеф-кухаря, то я б вважав винним персонал – офіціанта, який толком не дізнався смаки відвідувача перш за все… глядач платить свої кошти за ваші вистави…тому він правий, якщо йому не подобається гра актора, музичний супровід чи декорація… то глядач має на це право… критик не лише може про це писати, але й зобов’язаний, бо це його робота… це у себе у ванній жила, папуша чи репка може ставити плитку яку хоче, фальшивити і ніхто їм про це не дорікне, окрім стукоту сусіда по батареї )) а в театрі – король – глядач, а актори і режисери – слуги… у всьому світі так… наразі в театральному тернополі совдепія у гірших проявах… а щодо влади – не коментую шизофренію…

 23. Дана

  Актори не винні, що серед них затесалось кілька крутеликів, які закривають рот баблом директору, роблять касові збори у свою кишеню на сотні тисяч, використовуючи реквізит театру, робочий час… скоро куплять посаду художнього керівника…

 24. працівниця театру

  Писати можна все що хочеш..кожен має свою думку..але це відео буде ганьбою тернопільського театру, поки буде ютуб..а буде він довго, судячи по його комерційних успіхах… на 5 тернопільських сайтах бачила цей відеозапис… у людей просто шок… такої ганьби ще не бачила..а наші індюки вважають, що це перемога… мені соромно, як і багатьом друзям-колегам… сподіваюсь цього бультер’єра жилу попросять скоро після перевірки фінінспекції .. і не допоможе йому подєльнік папуша

 25. блогер

  не міг зрозуміти Машлянку – для чого йому це все..аж поки на свій блог поставив гуглівську рекламу.. чим стаття правдивіше описує ситуацію, аналізує, не укриває найрезонансніші факти, тим більше заходів на сайт, а отже прибутку… тому тут можна почитати усілякі коментарі… стаття може й для вузького кола, але відео і коментарі просто б’ють ключем…

 26. Ірина, вихователь

  сьогодні у нас в дитячому садочку після планьорки завідуюча спитала – бачили, що твориться у тернопільському театрі..якщо хтось з батьків чимось незадоволений – не робити так як папуша..не хочу, щоб наш садочок став зіркою ютубу. спочатку покивали всі, а потім не витримали і сміялися.
  Поговорили навіть кілька хвилин про мистецтво. зійшлися на тому, що режисера Олега Мосійчука у нас люблять за філософські речі , які він творить.
  а ось останні дві розважальні прем’єри від Жили нам не сподобались.

 27. навіть не знаю як підписатися, щоб і мене не ганяли по театру

  можна гумореску у манері Павла Глазового писати чи трагікомедію ставити про тернопільський театр.. Богдан Мельничук якби написав, то до нашого театру його теж не пустили б..зате вся б Україна за животи трималася

 28. Олексій, студент

  не повірив би ніколи, якби відео не проглянув, що в тернопільському театрі рулить така бикота…

 29. Художник

  Вже років п’ять як не ходжу на прем’єри в тернопільський театр. приходжу через місяць-два. актори тоді розслаблені, грають на таланті…якщо є )) зараз у театрі з приємністю можна дивитись гру Сергія Андрушка. Це нині зірка №1 серед зрілих акторів. Моїй дружині подобається Микола Ткачов. Серед молодих не має рівних Євгену Лаціку. Вся слава ще попереду у Вікторії Шараскіної, якщо талант не розміняє на політику .. Шкода, що давно не бачив на сцені Хім”яка. Талановитий чоловік. Ще як в Мазепі переглядав..але там сценарій примітивний.. відверто кажучи дивуюсь, що театр так змарнів. не має жодної зірки, щоб гриміла на пів України. колись Мирослав Коцюлим не міг спокійно центром пройтись, бо всі вітались, шанували талант. а подивіться на нинішніх випускників тернопільської бурси, які подавали найбільші надії… навіть у скандалах непереконливі..якщо вони у житті такі убогі, то як їм вірити на сцені? дивуюсь, що у половину складу мова не поставлена..порівняйте Люсю Давидко чи Марію Гонту із молодшими акторами, які прийшли вже за незалежності – якийсь брак один… колись був відбір, а нині навіть у масовці на них боляче дивитись… розумію, що все залежить від режисерів.. але один Олег Петрович нічого не зробить…

 30. Ресторатор

  Таке враження що мельпоменщики самі почали про себе коментарі строчити і в цих коментах,самі себе рекламують.Андрушко,Ткачов,Шараськіна,Лацік-найкращі артисти-гей,стоп,по якій шкалі?Ви живете в іншому світі,в своєму болоті і самі про себе кумкаєте.Багато є других,гарних і професійних артистів.Ви не бачите,не визнаєте,зате їх визнає глядач,публіка.А те що театр деградує вина влади і тих хто зараз в театрі дорвався до корита.Та все до пори,до часу.А те що в театрі намає гарних вистав-факт.Дарма вам гроші плотять.

  1. Андрушко

   шановний,,рестораторе”.Усім відомо,що ти спиш і бачиш бути директором.Але,для початку перестань обливати брудом своїх колег і театр у якому ти працюєш.Бо піаритися у даному випадку,може тільки ідіот.А ,,художнику”я звісно дякую,але я ніколи не вважав і не буду вважати себе актором номер один,бо в театрі зараз дійсно є потужна трупа.І я переконаний,що театр з гідністю вийде з ситуації,у якій опинився через політичні ігри,хоча це буде зробити не легко.Хочу одно тільки попросити своїх колег.Не втягуйтесь у провокаційні брудні ігри.Все.Коментів більше не буде.

 31. Тимофій Платонович

  Переглянув відео і був у шоці.Тому що побачив хамство,наглість і вереск наче на бойні.А головний закаптьорщик Жила і Папуша.Вони понагліли на свадьбах.Але за таку поведінку там би їм надрали морди.А тепер по суті.Жаль що театр і артисти так і не зрозуміли,що вони попали в дуже нехороший політичний перепльот.Вони мали би хоч задуматись,а не качати права.Це власність комунальна,а не закритий томадівський клуб.Ті самі персонажі були на конкурсі і залякували всіх своєю наглістю.Тому їм вигідний такий директор,бо він їм служить.Зараз суспільство відкрите і хоче знати що там робиться.Вони живуть на бюджеті області.Тому повинні служити громаді,а не прислуговувати польським авнтюристам,ставши заробітчанами десь,за кошти українського бюджету.І ще одне-чому такі дорогі білєти на дешеві вистави з Києва?

 32. актор драматичного театру

  Інтернет рулить.. значить недопомагають цим “світочам” та “геніям” без букви “е” вільні життя, свободи та інші підлабузницькі колгоспи… колись пробував влаштуватися на роботу в рідному тернопільському краї..чотири роки вже минули… але досі пам’ятаю, що хабар треба було дати. а за гарну роль – вилежати.. гидко стало, переїхав до столиці і нічого – прийняли без грошей, і сраку нікому не треба цілувати

 33. PS

  1200 переглядів статті – загалом непогано як для нашого драмтеатру. Два повних аншлаги в залі ))).
  Експромт вдалий! Беріть машлянку до себе на роботу – він відкриває ваші приховані таланти на ура))

 34. Андрійко

  Читаю всі ці дешеві ,замовні і жовчні коментарі тай переконуюсь,що тільки Шергей спроможний навести там лад.Ми знаємо,що підтримка в нього невелика,але самі “талановиті”,”неповторні” артисти,з членами своїх родин-за нього .А це вже непогано.І ще одне-всі мабуть забули,що сталось,що стало причиною появи депутатсько-адміністративного десанту.А може і десант забув чого приходив…То всіх сміливців закликаю відкрито висловити свою позицію,як це зробили дуже небагато творчих людей.А театр має бути місцем,де присутня творчість і людяність.


 35. Author
  Борис

  Шергей? так він культурою області керував 10 років. чому досі не навів порядок? особисто моя думка – професіонал потрібен в театрі. от і весь секрет успіху

 36. Баняк

  Було б дуже дивно,коли на вулиці,на просте формальне-привіт,як справи,як здоров’я-довго і нудно розказувати про свою службову кар’єру,про заслуги,про історію своєї хвороби.Осінь…загострення багатьох хронічних,в тім числі і психіатричних діагнозів,іде від поганого харчування,браку вітамінів,поганого сну і паталогічного жабізму.Ми,зі своїм колегою Михайлом,знаємо багато артистів.Часто вони приходять до нас за спонсорською допомогою,ми приймаємо і допомагаємо їм.То дозвольте Нам мати свою думку про театр.Ми цінуємо зауваження клієнта,його критику і не виганяємо його з закладу-коли йому подають неякісну їжу,чи страву з душком.Так що не коментуйте коментарі і некоментовані будете.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.