Тернопільська екологічна інспекція повідомляє так про свою роботу, ніби хоче нажитися

Поділитися

На сайті Державної екологічної інспекції у Тернопільській області інформація подається настільки  неповною, що виникає підозра про корисливі мотиви екологічних інспекторів. У матеріалах екологічної інспекції автори розраховують на наївних школярів. Після прочитання таких писульок виникає багато питань. Судіть самі про черговий “шедевр” про роботу і робіть висновки.

“Порушення екологічних норм на підприємстві ТОВ “Феро-Пласт”

У травні поточного року Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області (ДЕІ) проведено планову перевірку дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства ТОВ «Феро – Пласт».

shtrafЗа результатами проведеної перевірки, встановлено факт порушення природоохоронних норм, а саме перевищення викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря ( яких саме викидів?-ред.). Зокрема, підприємством всупереч наявному дозволу на викиди експлуатувалось 3 твердопаливні котли замість передбачених 2, а також установка для спінення пінополістиролу. Означенні джерела викидів не були відображені у вказаному вище дозволі, що в свою чергу призвело до збільшення обсягів викидів забруднюючих речовин.

За результатами виявлених порушень інспекторами ДЕІ підприємству видано припис про усунення виявлених недоліків. Крім цього, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.ст.60, 48, 82-1 та ч.1 ст.78 КУпАП та винесено постанову про адміністративне стягнення. Штраф ТОВ сплачено добровільно

Поряд з тим, в наслідок проведеної у вересні 2016 року перевірки виконання раніше винесених приписів, ДЕІ встановлено окремі покращення роботи вказаного суб’єкта господарювання. Однак, поряд із позитивною динамікою роботи, повторно зафіксовано ряд порушень екологічних норм, за не виконання яких на даний момент проводиться нарахування збитків”,- ось так кастровано подає інформацію про свою роботу екологічна інспекція в Тернопільській області.

13 листопада на Тернопільщині розпочнеться сезон полювання на лисиць

Танцювальний майстер-клас для дітей з тернопільських дитячих будинків відбудеться 30 жовтня