Про першу частину візиту міністра регіонального розвитку Геннадія Зубка і його модного заступника Негоду ми писали в попередніх публікаціях. У статті йшлося, як не можна було Зубка сфотографувати у джипі, як міністр вирішив попіаритися у маршрутці разом з пресою, дивувались безгосподарським ремонтом приміщення Центру надання адміністративних послуг, на який витратили 1 мільйон 770 тисяч гривень, а насправді зробили побілку лише з центрального входу, а позаду приміщення й кінь не валявся.
До новозбудованої котельні, яка працює на дровах і твердому паливі, чиновницька братія пройшлася біля школи по щойно зробленій асфальтній доріжці. Асфальт постелили дуже шкарадно. Проте, столичний гість на пару з губернатором не помітили (чи не захотіли це побачити) навіть калюж, які утворились від невеличкого дощу.
![По селу Сураж дороги не зробили](/wp-content/uploads/2016/10/zyb.jpg)
![Так само не постелили асфальту навіть біля центрального входу школи](/wp-content/uploads/2016/10/shool.jpg)
![Нова асфальтна доріжка для віце-прем'єра. Раз пройтися можна. То дурниця, що вона нездало постелена і перший дощ показав усі її мінуси](/wp-content/uploads/2016/10/nova-dorigka.jpg)
![На спортивний майданчик Зубко не мав по програмі йти, то й доріжку далі не проклали.](/wp-content/uploads/2016/10/dorigka.jpg)
![Ось так поклали асфальт біля котельні](/wp-content/uploads/2016/10/doroga.jpg)
![Під котельнею поскладали на 5-6 годин активного паління дров. Де взяти нові кочегар не знає. Договір про дрова досі не укладений. Виходить, модні заяви про здобуття газової незалежності від Росії є пустим піаром](/wp-content/uploads/2016/10/kotelna.jpg)
![5 кроків від школи в Суражі - і асфальтова цивілізація закінчується](/wp-content/uploads/2016/10/doroga-shool.jpg)
У школі села Сураж столичний гість разом з губернатором прочитали лекцію. Для цього зібрали три класи учнів.
Для пафосу принесли навіть монітор від комп’ютера, який стояв для краси, бо не був підключений. Цікаво, звідки коврик принесли? Із дому директора школи? Дитячого садочку? Батьки учнів? А чи комп’ютер шкільний? На ньому не помітно маркування бюджетної організації…
![По таких дорогах краще на джипі їздити](/wp-content/uploads/2016/10/dzyp.jpg)
Як завершився візит віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка у Шумську, як приперлися нардепи на народу з головами новоутворених громад, як презентували по-первісно-общинному новий сайт міністерства – читайте згодом.