Влада Тернополя обманює людей

ДЛЯ ПІАРУ МЕР НАВІТЬ ВЗЯВ ШУФЛЮ БІЛЯ МІСЬКОЇ РАДИ. ЙОГО ЗАСТУПНИК СТЕМКОВСЬКИЙ ВИРІШИВ ПРОСТО ПОСТОЯТИ. ТАК І ХОЧЕТЬСЯ СКАЗАТИ: ШУФЛЮЙ-ШУФЛЮЙ, СЕРГІЮ, ЯКЩО НЕ ВМІЄШ ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ
Поділитися


Тернополяни вже звикли, що міський голова Тернополя Сергій Надал дуже часто говорить неправду. Мер так викручується, намагається подати інформацію у вигідному йому світлі, проте всі думаючі люди лише сміються з такої комедії. Краяни вже звикли, що влада нічого не робить, коли в місті падає дощ і всі вулиці, які є низовими точками перетворюються на ріки і озера. При бюджеті міста в один мільярд гривень, Надал не хоче налагодити систему водовідведення, бо там не можливо встелити бруківку )))

Два останні дні в Тернополі та області падав сильний сніг. Влада знала за дві доби до початку снігопаду мала час підготуватись. Проте, нічого не зробила. А сьогодні на прес-конференції мер заявив, що комунальники дві доби не спали, так чистили сніг. Питання виникає одне – де? Жодної вулиці в місті не було почищено. Навіть громадський транспорт не їздив, бо основні магістралі міста були кинуті напризволяще.


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Турнір пам’яті Анатолія Костевича відбувся у Тернополі

У Тернопільській області розпочалась передчасна агітація із ознаками джинси голови селища Залізці