111

Не так давно, у лютому 2012 року, у Тернополі правоохоронці затримали керівника четвертого училища Романа Півторака. Прокурор Тернополя порушив кримінальну справу стосовно директора четвертого професійного технічного училища обласного центру за ст. 368 КК України (одержання хабара) та ст. 365 КК України, за фактом перевищення ним службових повноважень, що виразилось у примушуванні учнів навчального закладу здавати благодійні внески, у переважній більшості за рахунок власних стипендій. Також перевіряються факти незаконного використання праці дітей за межами навчального закладу, у тому числі при виконанні важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці. Внаслідок вчинення неправомірних дій, які виходять за межі наданих законом повноважень, директор професійного технічного училища заподіяв тяжкі наслідки охоронюваним законом правам учнів училища на суму, яка станом на сьогоднішній день становить понад 690 тисяч гривень. Кримінальну справу розслідують у прокуратурі м.Тернополя. Заяви керівника закладу про нібито його політичне переслідування є нічим іншим, як спробою уникнути відповідальності за зловживання та відвернути увагу від порушень законів, виявлених у профтехучилищі у процесі прокурорської перевірки, повідомляла прес-служба прокуратури. Але вчора тернополяни мали змогу почути в ефірі “Ух-радіо” того самого скомпрометованого Півторака, який сказав, що ще має намір ввійти у велику політику! На приклад Януковича натякав, чи як?! ))) Щоб не переповідати дурниць, які молов пан Півторак, як його “нємножко по-дебільному” підтримував екс-міністр-соціаліст Ніколаєнко слухайте аудіозапис програми.

Частина перша програми

Частина друга

Частина третя

 

Півтораку-старшому вже не допоможе політика і козаки?

***

Як Роман Півторак “накозакував” 1,5 мільйона гривень!!!

***

У Теребовлянському окрузі хабарник займає останнє місце

***

Півторак-старший написав президенту Януковичу про політичні переслідування

6 comments

 1. Олена

  Жодне звинувачення по Півтораку в суді не доведено! Мова йшла про хобар у 1000 гривень?Не смішіть.І то він їх НЕ ОТРИМУВАВ!РОМАН ПІВТОРАК ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ,ЗІ СВЯТОМ ВАС! ПЕЛАГОГИ ВАС ВДЯЧНІ!

  1. Це - я

   Ага, Мельник – із податкової академії – також заслужений та кришталево чесний.

 2. тт

  Знаєм цю хитру лисицю. І комуніст, і соціаліст, і козак… А ще й хитроду… прислужник

 3. вася

  Пане Романе! З професійним вас святом. Ви- істиний освітянин за духом і за покликанням.Ви- чи не єдиний керівник навчального закладу, який кинув виклик системі і тернопільській в тому ж числі. Тримайтеся в цій нелегкій, нерівній боротьбі. А однодумців у Вас багато.

 4. Ліля

  Півторак такий самий заслужений як і його синок ПІТОРИЛО .Він із учнів гроші забирав та забезпечував усім необхідним своїх алкоголіків синків,невісток своїх подарунками засипав.Такий педагог,що не навчив своїх синів нічому доброму. А Барна з його синком гульдибанить, от і іефіри проводить з такими горе вчителями.

 5. Святослав

  Казав Півторак що влада погана,немає засобів для існування бо безробітний, а коли гроші зі студентів збирав-то влада була хороша!!! А в тих дітей, що гроші збирали, хтось запитав чи мають вони засоби для існування? А то від чужих дітей забирав гроші щоб своїм дітям Святославу та Саші давати. А тепер відчуйте ви всі півтораки, як це без хабара жити-важко?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.