За результатами моніторингу ЗМІ, проведеному проектом «Медіатека», очільник Тернопільської ОДА посів друге місце серед своїх колег за рівнем медійності. Степана Барну згадали в інформаційних повідомленнях 6428 разів.
Сервіс «Медіатека» (http://medialib.com.ua/) спеціалізується на моніторингу та аналізу ЗМІ, надання адаптованих IT-рішень для створення персональної бази інформації онлайн- і офлайн-джерел, а також моніторингу та аналізі всіх типів соціальних медіа. Серед партнерів компанії — комерційні компанії, Кабінет Міністрів України, інтернет-видання «Телекритика» та багато інших.
Працівники проекту систематично проводять моніторинг інформаційного поля щодо згадуваності різних знакових подій і аналізують передумови її збільшення (наприклад, теоретичного повернення Криму, надання Україні безвізового режиму), політиків (Петра Порошенка, Міхеіла Саакашвілі, Надії Савченко) та найбільших гравців різних комерційних ринків.
19 грудня аналітики проекту опублікували на своїй сторінці в «Facebook» (https://www.facebook.com/medialib.com.ua/) дослідження згадуваності очільників ОДА за 2016 рік. На їхню думку, губернатор сьогодні повинен не лише приймати важливі рішення, але й ефективно комунікувати з громадою. У тому числі, через ЗМІ.
Друге місце серед губернаторів 24 областей України посів голова Тернопільсокї ОДА Степан Барна. Про нього згадували в медіаполі 6428 разів. Більшу згадуваність має лише голова КМДА Віталій Кличко — 15 538 інформаційних повідомлень. Та голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль (7586 згадок).
Ім’я Барни не лише активно з’являється в локальних і всеукраїнських інтернет-виданнях. Він активно використовує соціальні мережі в своїй промоції. Очільник Тернопільської ОДА комунікує зі своїми підписниками через особисту та публічну сторінки в «Facebook».
Довідка: Результати сформовані при використанні системи моніторингу медіа «Медіатека», було досліджено понад 13 млн. повідомлень, з них 1,5% — стенограми ТБ, 0,7% — стенограми радіо, 2% — матеріали друкованих ЗМІ, 15,6% — повідомлення Facebook, решта — сайти онлайн-видань та інформагентств.
Денис Старостін, проект «Медіатека»

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Не знаю який олігарх “сотворив” то чудо – МЕДІАТЕКА, хто його фінансує і утримує (хто і яке завдання йому ставить), але вперше чую про нього. Справжній рейтинг очільника ТОДА вимірюється добрими справами на посту голови ТОДА. І – тільки. А коли добрих справ бракує (катастрофічно), то він, щоб якось оправдати свою потребу на посту – й піариться. На сайтах РДА по всій області “Зворотній зв”язок” не зробив (я з десяток разів його особисто просив за це), аналізу використання бюджетних кощтів на поточний ремонт доріг області ніхто з жителів області ще не бачив. А вже кінець року, попередні підсумки можна було зробити (навіть – з оргвисновками). Не зробив. Фундаментні блоки посеред дороги перед Скалою як стояли на поч.року, так і стоять понині. Підтримує хабарників, корупціонерів різних мастей. Нам треба такого очільника області??? Кличко має рейтинг більший. Це правда, в нього й кулак як макітра. Закличу на свята сюда, нехай вправить мозґи такому очільнику. А нє – то перед Водохрещем приїду з бензопилою, виріжу на ставу великий хрест і вкину його туди. Треба вже дійти того, щоб очільника областей вибирали люди з всієї області, щось типу місцевого референдуму. Щоб був відомий в краї ґосподарником
    і по-людськи відносився до просьб простих людей, знав фінансову частину в бюджетотворенні і вміло скеровував мізерні кошти дирявого бюджету на найнеобхідніше. А то – виділили кошти на дороги, вони – розікрали, а на другий рік Ґройсман вже не дасть. Треба було мудро використати ті, що були виділені в цьому році. Казав Барна С.С. (аж дві відповіді є- від лютого), “не журись, в план ремонту включено не тільки відрізок дороги Товсте – Борщів, є закладено кошти на ремонт відрізку Тетерів – Кам._Подільський”. Позавчора їду, між Лисівцями і Глубічком, до границі Борщівського рай ШРБУ – нікого не було. Дорога – як градом побита. Борщівські трошки полатали, правда. Так по тій дорозі щодня автобуси їдуть, людей везуть, одиночні далекобійники, і всі вони впливають на “залальний” рейтинг. Мільйон разів згадали дівоче прізвище його матері в родовому відмінку. Оце – рейтинг. Приїзджайте з Медіатеки сюди, ми Вам такий рейтинг намалюємо, що й Ґарантові “сподобається” 65-й номер з його списку ! То хто ОТЕТЕРІВ ??65-й номер хіба з амбарної книги ?

Напишіть відгук