Дві циганки винесли з чужого помешкання двісті тисяч гривень

Поділитися

Найдивніше в цій історії, що трапилася у селі Бутин Збаразького району, те, що на момент вчинення крадіжки господарі були на обійсті. Син лагодив машину в гаражі, мати поралася у літній кухні, а в будинку господарювали дві циганки.

Зі слів господині, невідомих жінок вона зустріла вже на порозі, коли вони покидали її оселю. Ще запитали, чи не має жінка на продаж пір’я. Старенька, не підозрюючи нічого лихого, ще провела незнайомок до воріт і бачила, як вони сідали в автомобіль Жигулі. Яка модель – жінка не знає, лише каже, що машина була сіра.

В той час, коли мати проводжала циганок з обійстя, син кинувся до хати і не знайшов у сховку грошей. Пропало двісті тисяч гривень.

Гарячими слідами затримати зловмисниць не вдалося. Вони швидко покинули населений пункт. Поліцейські припускають, що поїхали у напрямку Кременця.

Зі слів потерпілих, правоохоронці склали опис підозрюваних. Старшій з жінок на вигляд сорок років, середньої статури, зростом 155-160 см. Була одягнена у сіру в’язану шапку, хутряне півпальто у чорно-білі смуги. Молодша супутниця може бути її донькою. На вигляд 15-16 років, зростом 155-160 см, худорлява, була одягнена у чорне пальто до колін, чорну в’язану шапку.

Поліцейські звертаються до всіх, хто міг бачити схожих за описом зловмисниць, телефонувати до поліції: 097 454 50 71, 068 346 73 46 або 102, повідомили у сектор комунікаіції НП Тернопільської області

Порошенко виступив із заявою щодо ситуації з “ПриватБанком”

Ніколи не покладайтеся на фото, розміщені на інтернет-сайтах