Муніципальний Галицький камерний оркестр запалить “Чарівні вогники Різдва”

Поділитися

«Чарівні вогники Різдва» – так цього року називатиметься традиційна новорічно-різдвяна програма, яку Муніципальний Галицький камерний оркестр представить своїм шанувальникам в понеділок, 26 грудня. Відбудеться дійство в Українському Домі «Перемога». Так сталося, що цього року, замість звичної для шанувальників колективу дати 25 грудня – на так зване «польське» Різдво, оркестр виступатиме наступного дня. Однак розпочати останній тиждень 2016 року зі святкової новорічної музики, теж, погодьтеся, є непоганою ідеєю. У будь-якому випадку, концерт відбудеться в понеділок, підсумовуючи рік, що минає, і створюючи піднесений настрій на усі новорічно-різдвяні свята.
А запорукою цього стануть, звичайно, твори, які включили артисти до цієї програми. За словами художнього керівника і диригента колективу, народного артиста України Василя Феленчака, у концерті звучатимуть як звичні для новорічного часу мелодії, на зразок Танцю Феї Драже з балету «Лускунчик» Петра Чайковського, саундтреку «Десь у моїй пам’яті» з кінофільму «Один вдома» чи увертюри до оперети «Летюча миша» Йогана Штрауса, так і цікаві джазові речі Лероя Андерсона та Генрі Манчіні, рок-н-рольні ритми, втілені у попурі на пісні групи «The Beatles», естрадні мотиви, що знайдуть відображення у композиціях «Happy New Year» з репертуару «АВВА» та «Let it snow», яку виконував Френк Сінатра.
Не обійдеться і без улюблених різдвяних творів, таких як «Тиха ніч», «Дзвіночки дзвенять», «Щедрик». А колядки артисти оркестру виконуватимуть разом з народним аматорським жіночим камерним хором «Gloria» з міста Бережани, який цього року стане гостем програми «Чарівні вогники Різдва».
А головну ідею концерту про те, що життя продовжується, несучи нас з дня у день від Різдва до Різдва, від 31 грудня до 31 грудня, і треба радіти кожній його миті, незважаючи ні на що, підтвердять твори Едварда Пола та Джорджа Вайла «Це найчудовіший час у році» і «Ритмічні спалахи Різдва» Брайана Белмаджеса.
Отже, концерт «Чарівні вогники Різдва» відбудеться 26 грудня, в понеділок, в Українському Домі «Перемога» о 18 годині 30 хвилин.
Квитки можна придбати в касі Українського дому «Перемога» (тел. 52-15-00). Вартість квитків 30-40 грн. Телефони для довідок: +38-066-114-86-34, +38-096-320-00-73.

Стартувала операція “Новорічна ялинка 2017”

Чим займалась Тернопільська обласна рада цілий рік?