111

Якщо ж вони захочуть вийти на волю під заставу, то повинні заплатити заставу, яка загалом сягає 8,5 мільйонів гривень


Сьогодні у Тернопільському міськрайонному суді завершився розгляд трьох справ щодо заарештованих керівників піраміди “Хелікс”: Дмитром Нагутою, Романом Феликом та Богданом Воронцовим.

Лідер угруповання Дмитро Нагута отримав 60 діб арешту поки триватиме розслідування. Його не відпустили на волю, хоч він обіцяв належно поводитись , приходити на допити за першою ж вимогою слідчою. Ймовірно суддя взяв до уваги, що кількість потерпілих може значно зрости, коли справа отримає розголос у ЗМІ. Наразі до правоохоронців звернулось 17 постраждалих, які написали заяви.

До речі, Дмитро Нагута у ході допиту в суді поділився інформацією, що в піраміді “Хелікс” є понад 280 тисяч українців.

Тоді із 2,5 мільйонів гривень сума привласнених коштів може суттєво зрости й до сотні мільйонів доларів.

Вий ти на підписку про невиїзд Нагута зможе, якщо заплатить 5 мільйонів гривень застави. Йому також одягнуть тоді браслет із фіксацією його пересування. Коли суддя зачитав ухвалу, Нагута заявив присутнім ЗМІ, що завтра дасть прес-конференцію. Це трохи шокувало журналістів.

2,5 мільйони гривень застави треба буде заплатити Роману Фелику, якщо захоче не сидіти у чортківському слідчому ізоляторі 60 діб, поки триватиме слідство.

І лише один мільйон гривень присудили застави Богдану Воронцову. 24-річний юнак помітно відрізнявся від старших “колег”. Помітно було, що він нервував і був у шоковому стані досі.

І хоч усі затримані обіцяли спіпрацювати зі слідчими, лише Богдан Воронцов говорив це по-дитячому відверто. Було видно, що хлопець хоче якомога швидше вибратися із цієї ситуації.

Поведінка ж Дмитра Нагути свідчила про впевненість, що він за гратами не на довго затримається.

Їхня лінія захисту зводиться до того, що він очолює рекламну фірму “Хелікс”. Звинувачення у створенні фінансової піраміди стосується аналогічної фірми тільки з британським походженням. А там затримані нібито такі самі акціонери-інвестори, як і всі інші постраждалі. Втім, про те, як поводились затримані, як їх захищали адвокати, які звинувачення оголосив прокурор – можна переглянути у відеозаписах інтернет-газети “Про все”.

Для довідки вкладникам піраміди “Хелікс”:

сума застави за трьох затриманих становить 8,5 мільйонів гривень. Якщо вони раптом зникнуть у нашій демократичній і правовій державі, обдурені люди зможуть розраховувати повернути свої кошти максимум на загальну суму застави.15 comments

 1. Василь

  Я просто впевнений що вже сьогодні кількість постраждалих і заяв значно зросте…

 2. Евгений

  Пускай опросят людей, инвесторов, они всё разложат по полочкам. Мы с адвокатом готовим почти 100 заявлений от пострадавших людей из 9 стран мира на сумму свыше 200 000 евро.В ближайшее заявления будут поданы в прокуратуру Тернополь! Через неделю будет в 100 раз больше заявлений, я уверен! Нагута очень хорошо “рекламировал” проект…

  1. Anonim

   Доброго дня! Згоден написати заяву постраждалого вкладника. Іван Назара теж треба розшукувати. Це їх співучасник.

 3. Natalya Maltseva

  Нагуту хорошо прорекламировал Тернопольский суд , и люди теперь знают с кем имеют дело

 4. Аноним

  Господин Нагута решил что выйдет сухим из воды.
  Может быть он и гусь,но всё таки не самый крутой оказывается.
  Господа обманутые вкладчики! Не спите и не витайте в облаках.Активизируйтесь и подавайте свои жалобы и предложения что бы вернуть ВАШИ деньги.Справедливость должна восторжествовать.
  А вор должен сидеть в тюрьме и заодно зацепить за собой своих прихлебателей.

 5. Anonim

  Ворам треба сидіти за шахрайство в тюрьмі! Він мільйони доларів украв у людей

 6. Аноним

  Мое мнение, что и так называемых Бриллиантов надо привлечь к ответственности, как “специалистов по разводу-обману” простых граждан!

 7. Игорь

  По-моему, надо привлечь к ответственности и так называемых Бриллиантов, которые профессионально “разводили” людей на деньги.

 8. Потерпівший

  Не совсем понимаю… У меня тоже были средства в Хеликс, и я, будучи человеком приземленным и логичным, прекрасно понимал что это фин. пирамида, не далеко ушедшая от десятков банков или строительных компаний и тд. Ну и я никаких договоров не подписывал, а даже если бы и подписал – там явно был бы пункт о том, что ответственность лежит только на мне. Да и без документов, я себе отдавал отчет, что я взрослый человек и сам принимаю решение, Нагута меня не тянул за уши как и никто другой этого не делал… А тут я вижу десятки “обманутых”.. по-моему обманули вы сами себя, надев розовые очки и развесив спаггети на собственных ушах. Отвечайте за свои поступки и принимайте решения по-взрослому, тогда и не будет ни к кому претензий по жизни и к вам их никто иметь не будет.

  1. Полтава

   Я так понимаю, что он НЕ должен быть наказан!? По твоей логике??? Вы там не “бриллиант” часом???
   Коль такой бред пишете! ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ!!!

 9. Ирина

  Наш гуманный суд поимел деньги,а нам обманутым вкладчикам,что из этого? У нас сейчас модно арестовывать потом берут с них деньги и отпускают,а шахраи сидят и ждут когда их посадят.та завтра он будет за границей,ОТКУПИЛСЯ!!

 10. Аноним

  Надо хорошо прижать Нагуту по закону, у него же явно есть счета с деньгами вкладчиков. Пускай все отдаст до копейки, и посидит в тюрьме по заслуге! Что бы и другим организаторам различных финансовых пирамид была научка. Сколько можно “разводить” простый народ?!

 11. Полтава

  8 миллионов для него это копейки. Там наворовано со всего мира больше 40 000 000 долларов!!!
  Для него эти 8 миллионов ГРИВЕН!!! (Это копейки)
  Лучше скажите куда писать заяву / реквизиты как оформить документы о том, что пострадали от их деятельности / на кого писать (ДАЙТЕ ШАБЛОН И ТОЧНУЮ ИНФОРМАЦИЮ!!!)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.