Завтра до Тернополя прилетить Петро Порошенко

Поділитися

У Тернополі до приїзду президента Петра Порошенка твориться кілька днів суцільний дурдом: комунальники та приватні фірми масово закопують гроші в неякісно покладений асфальт, кладуть бруківку в мінусову температуру і т.п.

Програму візиту тримають поки в секреті. Нібито глава держави візьме участь у відкритті Чортківської філії підприємства з іноземними інвестиціями “Борднетце-Україна”, яке вже не може знайти дурнів, які б працювали задурно у Тернополі, то тепер шукатимуть на півдні Тернопілля.

Попереднього разу, коли був Порошенко в області, також навідувався до цього підприємства у Байківцях. Простий люд вважає, що чоколядовий не просто так їздить дивитись, як дротики крутять на Тернопільщині…

Також Порошенко побуває у селі Трибухівці Бучацького району, де відкриють цех з холодильним обладнанням на потужностях фермерського господарства «Гадз». Сьогодні відбуваються тестування та випробовування другої черги холодильного комплексу для зберігання фруктів.  Антологічне обладнання у Скориках бачив Володимир Гройсман.

Точно відомо, що літак Порошенка сяде в місцевому аеропорту, бо його вже випробував Гройсман.

Тернополянин Олег Вуйда зняв на відео, як дорожники викидають на вітер сотні тисяч гривень, проводячи так званий ямковий ремонт до приїзду Петра Порошенка в Тернопіль

Що слухали у Тернополі у 2016 році?

У Тернополі вже діє нова піраміда від “Хеліксу”