111

У Тернополі до приїзду президента Петра Порошенка твориться кілька днів суцільний дурдом: комунальники та приватні фірми масово закопують гроші в неякісно покладений асфальт, кладуть бруківку в мінусову температуру і т.п.

Програму візиту тримають поки в секреті. Нібито глава держави візьме участь у відкритті Чортківської філії підприємства з іноземними інвестиціями “Борднетце-Україна”, яке вже не може знайти дурнів, які б працювали задурно у Тернополі, то тепер шукатимуть на півдні Тернопілля.

Попереднього разу, коли був Порошенко в області, також навідувався до цього підприємства у Байківцях. Простий люд вважає, що чоколядовий не просто так їздить дивитись, як дротики крутять на Тернопільщині…

Також Порошенко побуває у селі Трибухівці Бучацького району, де відкриють цех з холодильним обладнанням на потужностях фермерського господарства «Гадз». Сьогодні відбуваються тестування та випробовування другої черги холодильного комплексу для зберігання фруктів.  Антологічне обладнання у Скориках бачив Володимир Гройсман.

Точно відомо, що літак Порошенка сяде в місцевому аеропорту, бо його вже випробував Гройсман.

Тернополянин Олег Вуйда зняв на відео, як дорожники викидають на вітер сотні тисяч гривень, проводячи так званий ямковий ремонт до приїзду Петра Порошенка в Тернопіль

1 comment

  1. Анонім

    Все в комун1стичному дус1…. Якого милого??? хай подивиться кат укра1нського народу. як реально все виглядить…. а не заретушовано…. хоча воно 1 так все знае, але йому на нас наплювати. а ми продовжуемо сам1 себе ганьбити….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.