Заліщицьким відділом Чортківської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.2 ст. 296 КК України за фактом вчинення хуліганських дій групою осіб.
Державним обвинувачем доведено у суді, що 1 серпня 2016 року біля одного із розважальних закладів с. Городок Заліщицького району троє осіб (двоє з яких є неповнолітніми) грубо порушуючи громадський порядок та висловлюючись нецензурно у бік учасника АТО, нанесли йому більше 50-ти ударів руками та ногами. Того дня, учасник бойових дій на Сході України святкував у ресторані своє тридцятиріччя.
Суд, погодившись із позицією прокурора, призначив покарання одному з обвинувачених за ч.2 ст.296 КК України у виді 2-х років позбавлення волі. Врахувавши, що двоє інших хуліганів є неповнолітніми, їх засуджено до позбавлення волі строком на 1 рік та 6 місяців із застосуванням іспитового строку 1 рік.
Окрім того, відповідно до вироку суду злочинці заплатять потерпілому 72000 гривень моральної та матеріальної шкоди, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    Що там “доблесні прокурори” так загальмовано потрудилися: де твоє 1 серпні минулого року, де – кінець січня 2017-го. Чого так довго атовець мав чекати на восторжесвування правди ?? Хіба він за таких рискував життям на Сході держави ?? Зловили, особи встановили, докази неоспорні є – діло в суд, через день-два – розбишак-ізверґів – до цюпи. Чи чекали на правосуддя?? Шалька з терезами, як в маґазині, хто куди більше положить, туди й потягне ?? Рєзко треба бити “по руках”, порядку більше буде. Он, йолоп побив маму, а його поліція додому відпускає, на “вольниє хлєба”. Що за поліція ??

Напишіть відгук