31 січня о 11 годині в приміщенні заводу “Агромаш”, що в Чорткові відбудуться збори акціонерів з приводу розкрадання майна товариства.

Акціонери просять журналістів, які бажають висвітлити даний захід, звертатись за телефоном 067-383-23-43 (Олександр).

Тернопільські ЗМІ, які мають бажання приїхати до Чорткова, можуть скористатись транспортом й акціонерів, які будуть їхати на збори.

Загалом обдурених акціонерів є 290, що становить 33% від загальної кількості. Нині там облаштована філія заводу “Бортнеце”.

 

 

1 comment

  1. Даник Михайло

    Чомусь “поховали” редактори вчорашніх-позавчорашніх дописувачів. Кому дурно стало?? Дописувачам чи редакції?? По-моєму, там здорова полеміка йшла, і ця тема, не тільки з чортківським заводом, а й з іншими обдуреними владниками скоро підніметься. Он, в Скалі-Подільській
    власники майнових паїв (49 %) вже 20 років не отримують ніяких девідендів. То німець був, то – українець, пайовикам від того ніц не краще. Чому ?? Бо – роз”єднані, не дружні. А якби були дружні хоч третина з них, та взяли в свої союзники доброго адвоката і показали свої майнові паї, та вияснили де вони зберігаються (в якому банку чи деінде), то може й не треба було теперішнє керівництво брати за ЯЯ. Частина пайовиків – вже покійники, але є діти-онуки. Папери всім видали по державних законах. Чому має так бути, як з грошима союзу?? Хтось відповість де ті гроші ??Перший Президент, чи Другий ?? На грошах писало :”банковские билеты обеспечиваются золотом, драгоценными металлами и прочими активами Государственного банка СССР”. Хто уважний – бачив. І – після здачі для обміну – БІЛЬШЕ не ПОБАЧИВ.

Напишіть відгук