Теребовлянською місцевою прокуратурою  пред‘явлено до суду  позовну заяву в інтересах   держави   в особі Державної екологічної інспекції в Тернопільській області до КП «Коропецький комбінат комунальних підприємств» про стягнення збитків, заподіяних внаслідок самовільного водокористування в сумі 174 461грн.

Рішенням господарського суду Тернопільської області  позов повністю задоволено. Завдяки прокуратурі бюджет поповниться на суму   майже 175  тисяч грн., повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

2 comments

  1. Даник Михайло

    Прокуратура хоче реабілітації в очах громадськості, показуючи “роботу”. Нещодавно звернувся до Чортківської прокуратури (Борщівську – оминаю як недієздатну після “реогранізації”) з вказанням причини звертання, вказанням фактів порушення діючого українського законодавства і корупційну ВІДКРИТУ діяльність місцевого керівника, так вони за 1,5 місяця того “розгляду” навіть не спромоглися підняти дупи, приїхати і на місці вияснити всі обставини справи. Ще й досі навіть не надали відповіді письмової. І знаєте до чого додумалися ? До переадресації справи місцевій поліції. Дав йолопам свій номер тел., вказав адресу. Дзвоніть якщо щось не ясно. Буду ходатайствувати щоб їх там скоротили наполовину, а самого-самого главного з них – щоб нагнули по повній програмі. Не вмієте чи не хочете підтримувати українське законодавство – не місце Вам в прокуратурі. Так громадянське суспільство з повагою до діючого законодавства не побудуємо. А якої тоді ми хочемо України ??

  2. Даник Михайло

    На Теребовлянщині прокуратура хліб даром не їсть. Що то значить – ближче до Тернополя. А ми – в глушині, 110 км до файного міста, по нефайній дорозі з бар”єрами на мосту, й з нестарим очільником ТОДА (трішки глухуватим, бо на півторарічні звертання дуже загальмовано реагує). Так колись і до нас має добратися та прокуратура з Чорткова, яка залишиться після “чистки рядів своїх доблесних”, щоб не за самовільний відбор води карати, а за самовільний (несанкціонований) скид нечистот прямо під ніс городникам, пасажирам і прохожим на в”їзді в Скалу, на вул.Заводській (під парком, який парком назвати – язик не повертається). Самовільно все тече, навіть не питаючи найстаршого розпорядника кредитів в селищі – пана голови напівофіційної ОТГ. Людям властиво гадити (на унітаз) і ні про що більше не думати. А ти, хлопе, обібрався грибом – полізай в борщ, де кипить, де пристрасті бушують. “Закладав” на початку минулого року в план соціально-культурного розвитку ОТГ кошти держ.субвенції на реконструкцію очисних споруд в селищі. Та так і “заклав” на те все до кінця року. Беріть приклад всі інші голови ОТГ, хто хотів бути ВЕЛИКИМ розпорядником з маленьким … хистом до тої посильної роботи. А для Чортківської прокуратури – адреса відома (вони навіть 17.11.2016 р. там були 18 хвилин), на зустрічі …. з громадськістю. Коби здорові були такі прокурори, ще зустрінемося, хоч Ви й не хочете. Хочете-не хочете, а Земля – кругла. Мусимо.

Напишіть відгук