17 січня 2017 року під час розгляду судового провадження за апеляційною скаргою захисника підозрюваного Н. на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду присутня на відкритому судовому засіданні так звана журналістка А.І.Пасько зайняла місце прокурора та перешкоджала його участі у судовому засіданні, таким чином, затягнувши початок розгляду справи на тривалий час.

На неодноразові вимоги колегії суддів зайняти місце в залі, А.І. Пасько не реагувала, а вступила в суперечку і продовжувала поводитись агресивно.

На попередження головуючої, що за порушення порядку в судовому засіданні вона може бути притягнута до адміністративної відповідальності, заявила, що не вважає себе винною і продовжувала порушувати порядок, демонструючи явну неповагу до суду та встановлених у суді правил, наполягала на правомірності своїх дій. У зв’язку з чим так звана журналістка була видалена із зали судового засідання працівниками поліції.

Враховуючи, що А.І.Пасько неодноразово попереджалась про неприпустимість порушення порядку в залі судового засідання, що підтверджується звукозаписом судового засідання та поясненням прокурора Тернопільської місцевої прокуратури Ю.В.Настюка, так звану журналістку визнано винною у правопорушенні, передбаченого ч.1 ст. 185-3 КупАП, та притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1 тис. 700 грн.

“Постанова апеляційного суду остаточна і оскарженню не підлягає”, – повідомили у прес-службі апеляційного суду Тернопільської області

 

1 comment

 1. Анонім

  Борис, по-перше, я не давала нікому дозволу на використання моїх власних фоторобіт. Не порушуйте моє авторське право.
  По-друге. Щоб Ви знали, що немає в суді такого визначення “місце прокурора”! Нехай прес-служба покаже Вам, хоч один Закон, чи Кодекс, який дозволяє, так нагло поводитися зі стороною по справі?! Прочитайте Кодекси і зрозумієте що всі сторони процесу повинні мати рівні права, то на яких таких-законних підставах незаконно прокурор та Вас неправильно проінформувала прес-служба завідомо упередженого підпрокурорського апеляційного суду Тернопільської області! Вони Вам не повідомили, що в них існує незаконна “кімната прокурора”?
  По- третє .Чому не повідомила Жана Миколаївна, керівник прес-служби суду, що судді вчинили незаконні дії і дали злочинний наказ ?! З якою метою , мене сторону процесу позбавили дані судді права на участь в судовому засіданні?! Адже,я взяла участь не як журналіст, а як сторона по справі! То чому вас ввели в оману?! Чи керівник прес-служби не розуміє, що потрібно о’єктивно подавати інформацію ?! Чи вона залежна від думки суддів і немає своєї думки7!
  По- четверте. Чому адвокат Нагути викликав патрульних в суд?
  Хто керував судовим засіданням?! Не зрозуміло , хто керував судовим засіданням адвокат Нагути Петрушенко, Нагута, привезені Нагутою “бабушки -расєянки” чи судді ?! Чи може агенти Кремля чи ФСБ керували засіданням?! Адже адвокат Нагути заявив, що цю справу замовили ФСБ, агенти Кремля? !

  По- п’яте. Рівень довіри до судів в Україні дуже низький. Судді не керуються Законами, а невідомо чим? ! Про що говорити, коли наприклад в апеляційному суді Тернопільської області існує незаконна “кімната прокурорів”?! Про що це свідчить, що це упередженний підпрокурорський суд! То про яку рівність учасників процесу чи законність можна говорити?! Суд сам порушує Закони! Судді говорять у засіданні – це «стіл прокурора» ?! А де це написано, в якому Законі, кодексі чи правово-нормативному акті, що в Україні в судах є «столи прокурорів» чи «кімнати прокурорів»?! В Україні немає рівності учасників судового процесу і грубо суддями порушуються Закони! Згідно ст. 68 Конституції України – незнання суддями законів не звільняє їх від кримінальної відповідальності! Покупляли посади суддів тупі вівці ( зі слів українців) та ламають за хабарі та домовленостями чужі долі! Скажіть, що я не права?! От і тицяють людям – у відкрите судове засідання заходити не можна, або ще навіть двері на ключ в зал закривають, щоб люди не зайшли та не почули як фальшують справи, туди не сідай, бо це місце – «стіл прокурора», а то «кімната прокурора», відеозапису судового засідання в режимі відеоконференції вони не роблять, бо не хочуть ?!
  Вхідний екзамен на посаду судді зі слів заступника голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Стретович в ефірі 5 каналу з інформації в ЗМІ коштував 100 тис. доларів США, за посаду звичайного судді платили 200 тис. доларів за часів президента Януковича?! Чи не тому членство в клубі суддів таке дороге, бо крім збагачення гарантує фактичну безкарність?
  То це таке правосуддя чи можливо більш об’єктивно назвати кривосуддя?! Судді уявили себе богами ?! То нехай почитають Конституцію України, яку напевно і в руках не тримали! Яка ж це судова гілка влади в Україні, яка порушує вже до цього порушені права людей, які звертаються до суду за захистом та відновленням прав?! Ганьбище судам України! Ганьбище !!!
  http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/1/6347730/

  Упередженні підпрокурорські судді колегії суддів апеляційного суду Тернопільської області Галіян Л.Є., Коструба Г.І., Сарновський В.Я. у відкритому судовому засіданні 17.01.2017 року дали злочинний наказ проти сторони процесу-потерпілої, самі порушили порядок судового розгляду та виконали вказівку захисника підозрюваного (афериста, засновника фінансової піраміди Дмитра Нагути), наказали патрульним ( яких викликав до зали адвокат підозрюваного) застосувати силу та вивести потерпілу з зали суду через те, що нібито вона зайняла «місце прокурора»!
  Чи не тому, що я в 2012 році зафіксувала багато порушень цих же суддів, тому мене так недолюблює дана колегія?!

  Черговий “мажорний” скандал у Тернополі: хлопцеві “світить” шість років за бійку з синами судді
  http://zz.te.ua/cherhovyj-mazhornyj-skandal-u-ternopoli-hloptsevi-svityt-shist-rokiv-za-bijku-z-synamy-suddi/

Напишіть відгук