Для чого нардепу Заставному тернопільський футбол?

Поділитися


Сьогодні у тернопільському прес-клубі відбулась прес-конференція голови обласної федерації футболу Володимира Мариновського. Разом з ним керівник бережанської районної федерації Нестор Колодка, голова тернопільської районної федерації Сергій Лісовий, відомий колишній гравець, тренер, а нині голова комітету професійного футболу ТОФФ Ігор Яворський, ветеран футболу Ігор Біскуп, голова комітету футзалу ТОФФ Дмитро Андрієшин та член виконкому Зборівської районної федерації футбол, отець Михайло Піняга поділились враженнями про непросту ситуацію у царині футболу, яка нагнітається в нашому краї.

Як відомо нардеп Блоку Петра Порошенка Тарас Юрик з якогось дива вирішив очолити обласну федерацію футболу. Раніше нардеп Роман Заставний хотів так покерувати легкоатлетами області. До того хотіли “Колос” прибрати до рук.

Словом, у Заставного і компашки виросла неадекватна “хотєлка”.

Для чого Юрику очолювати федерацію футболу – знає хіба Заставний, який годував десятиліттям своє нікчемне оточення дятлів, які тепер ганьбляться на всю країну, демонструючи свою дурість, прикриту патріотизмом.

Зрозуміло, що й Володимир Мариновський далеко не святий, якщо глянути на комсомольсько-сдпушне минуле. Проте, хлоп хоча б зелене поняття має у футболі, керував “Нивою” у ненайгірші роки. Зрозуміло, що нинішня ситуація у тернопільському футболі виглядає сумно. Жодної команди у вищій лізі! Мордування ФК “Тернопіль” у першій лізі. За останнє десятиліття на Тернопільщині не виховали жодної зірки футболу хоча б на рівні України, не говорячи вже про європейську величину.

Але рівень Тараса Юрика як політика викликає сльози. Міг би вже Заставний знайти хоч трішки адекватну людину, авторитетну у царині футболу.

Нині маємо тупо склоновану ще одну федерацію футболу під Юрика.

Відмова влади закладати кошти у місцевих бюджетах на футбольні чемпіонати в районах та області – найгірше, що може вчинити теперішня шобла при кориті.

Будьмо реалістами: хіба вони про футбол переживають?

Редакція “Про все” готова поспілкуватися з нардепом Тарасам Юриком, якщо він вміє розмовляти. У Верховній Раді не доводилось почути за три роки…
Гурт “BRUTTO” презентували новий кліп “Рокі”

У Тернополі карають тютюнових “паровозів”