111

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарництві керівника однієї з госпрозрахункових установ Тернопільської облдержадміністрації.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав у місцевого підприємця десять відсотків «відкату» за сприяння в укладанні контракту на вісімсот тисяч гривень для проведення ремонтних робіт на об’єктах комунальної власності.

Оперативники СБ України затримали зловмисника у робочому кабінеті під час отримання першої частини хабара у розмірі тридцяти двох тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадженні за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії, повідомляє прес-центр СБ України

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Часом не думайте Барну С.С. зачіпати з цього приводу. Він за три роки навіть по моїх зверненнях не спромігся віднайти ті злощасні Акти прийомки виконаних (недовиконаних) робіт по будівництву моста перед Скалою, якого вже від 2010 року “ніяк не ГОДНІ” довершити. Він нічого не в курсі, він тільки – “в долє” з Облавтодором. Більше нічого не можна подумати. І за минулий рік “НЄ ГОДЄН” показати КОТРУ ДОРОГУ РЕМОНТУВАЛИ, ХТО РЕМОНТУВАВ, СКІЛЬКИ КОШТІВ ПОТРАЧЕНО ?? Ну нічого не знає хлопака такий, С.С. зветься. Буде тобі есес. На цей рік що : знову ніхто й нічого “НЕ ПОВИНЕН БАЧИТИ” ?? Де на веб-сайті розшифровка про всі кошти, виділені на ремонти доріг області?? Які участки доріг мають бути відремонтовані і ким (назва організації), в якому кварталі ?? Не в кінці грудня, в сніг і слякоть, коли треба бігом списувати бюджетні кошти, все снігом накриє, ніхто нічого не побачить, а з часом забудеться все. Наперед давай цифри і плани. А як НЕ ГОДЄН – то хто тебе там тримає?? Ґарант ?? Та він сам на волоску тримається, а ти аж 65-й в списку, хоч і до Амбарної книги його записаний.

Напишіть відгук