Патрульні виявили в автомобілі 10 каналізаційних люків

Автомобіль ВАЗ 2101, який не ввімкнув відповідного покажчика повороту, інспектори помітили близько 4-ї години ранку,17 березня, на вулиці Довженка.

При спілкуванні з 23-річним водієм охоронці порядку помітили, що він відповідає невпевнено і трохи нервує. Патрульні вирішили провести поверхневу перевірку транспортного засобу. У салоні та багажнику автомобіля полісмени виявили 10 каналізаційних люків.

«Водій сказав,що всі люки його і він везе в село. Однак де він їх узяв, достеменно не зміг пояснити», – розповідає патрульний поліцейський.

На водія патрульні винесли постанову за порушення ПДР. Також викликали на місце слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин події

1 comment

  1. Михайло

    Допитати по повній програмі, вияснити звідки люки взяв – і судити нахабу по повній програмі, щоб іншим неповадно було. Напевно, деякі люки “взяв” з проїзджої частини дороги, тим самим наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Або якби людина чи дитина впала в систему каналізації чи водопостачання, що було б. “Припаяти” такому зухвальцю з 10 років – і не шкодувати його. Хай сидить, раз мозґів не має. Там його навчуть бистро. Щоб в наших краях такої криси більше не заводилося ! То і так дороги погані, всі якось терпимо, бо розуміємо, що не все за раз покращиться, війна, грошей бракує, та й виконавців робіт толкових малувато, а тут ще такий пиячина хоче стати скоробагатьком через людську біду, яка неодмінно станеться через оті люки.

Напишіть відгук