Понад 153 мільйони гривень отримали військові за виконані завдання у зоні АТО

Поділитися

Продовжують отримувати грошові виплати військові Збройних сил України, які виконують завдання у районі проведення антитерористичної операції. «На сьогодні українські військовослужбовці отримали понад 153 з половиною мільйона гривень грошової винагороди. Майже 144 мільйона – за безпосередню участь у бойових діях та близько 7 з половиною мільйонів – за виконання бойових завдань у складі підрозділу», – розповів під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі речник Міністерства оборони України полковник Максим Праута.

Сім’ям військовослужбовців, які загинули у ході бойових дій, з початку АТО виплатили 1 мільярд 423 мільйона гривень. 972 мільйона гривень матеріальної допомоги учасники АТО отримали у зв’язку з пораненням та інвалідністю.

Військові-учасники АТО також отримують нагороди за участь в АТО. «Усього з початку АТО державними нагородами України нагороджено 12 тисяч 878 військовослужбовців і працівників ЗСУ, відзнаками Міністерства оборони – 37 тисяч 948 осіб. Статусу учасника бойових дій набули 197 тисяч учасників антитерористичної операції», – повідомив речник МОУ.

Особливості ставлення українців до грошей

Цього року 3 тисячі студентів-медиків складуть тест від Нацради медичних екзаменаторів США