111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” писала про ганьбу Тернопільщини під час європейського конгресу у Кракові, який завершує свою роботу сьогодні. Проте, виявилось, присутність регіонала Бабійчука в офіційній делегації патріотичної Тернопільщинини -далеко не найгірше, що було в Польщі з нашими чиновниками. Як розповіли журналісту “Про все” надійні джерела з облдержадміністрації, наші високопосадовці поїхали до Кракова не працювати, а в “увісєлітєльноє путішєствіє”.

-Колись навіть перша особа області не дозволяла собі їздити у відрядження з коханкою. Маючи пасій, ні Василь Степанович, ні Іван Іванович так “не палились”.   Лише раз за 25 років незалежності України коханка голови ОДА привселюдно побила і потягала за коси юну спокусницю, яка хотіла її “підлежати”.

А нині – просто ганьба. Безсоромні чинуші не стидаються і присилають фото. Вчора навіть на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації розмістили фото. Нині вранці, коли минуло похмілля, наші високопосадовці ще зробили скандал – хто це “таке” фото виставив на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації! Мусили “технарі” терміново зняти. Проте, вистачило дня, щоб працівники “білого дому” з’ясували: губернаторова нібито у білому костюмі, у чорних штанях Віра – в’яже шнурки з голови облради Овчарука. Ну а біля рига Вані Бабійчука його підлегла, нещодавно прилаштована у відділі комунального майна облради.

Вже нині помітні потуги знищити це фото в інформаційному просторі.

Знимку з “окрасою делегації” навіть витерли у кешованій версії  сторінки сайту ОДА з новиною в гуглях.

Правда, тільки в новинах. Але не в зображеннях. Поспішаючи, певно, забули. Тому у читачів “Про все” є змога оцінити делегацію у всій красі)))

А тепер ось так виглядають фотоілюстрації в новині на офіційному сайті Тернопільської облдержадміністрації.  Аж 4 фото з Степаном Барною і одна “суто чоловіча компанія”

 4 comments

 1. Кіт

  хоч хтось написав правду про ті морди, які зажралися на людській біді.

 2. Соломія

  Дві з тих курвів незаміжні. в третьої чоловік на заробітках купу років…

 3. Тарас, український студент, навчаюсь в Кракові

  Коли ми дізнались під час конгресу, що наші чиновники-українці таке витворяють, думали це все через безкарність. Але інформація дійшла й до України, просочилась в ЗМІ, Тепер очікуємо на реакцію влади зі столиці. губернатора мали б вигнати з роботи наступного дня. це ж треба – секретарку-Інку до Польщі привіз “прокатати візу” Правда, Порошенко мовчить. голову облради Овчарука мали вигнати з посади голови ради за партійною лінією БПП. а що робив той регіонал – то взагалі загадка. як він ще може працювати у найвищому самоврядному органі області? вже на київ тут не покиваєш…
  мій одногрупник поставив пляшку пива на спор, що справа буде спущена на тормозах. я думаю Дещиця мав би послати інформацію Клімкіну про цих пігмеїв

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.